Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране За колко време идват поръчките от sowandso.co.uk

    Здравейте,

    Не съм сигурна дали тук е правилното място за въпроса ми, ако не е, моля да ме извините.

    Интересувам се можете ли да ми кажете за колко време ви идват поръчките от sewandso.co.uk?

    Първата ми поръчка дойде за 3 дни и бях възхитена, но тази се бави вече втора седмица и ми писаха да съм чакала 1 месец! Отговорих им, че повече от 3 седмици няма да чакам.

    Моля ви, кажете при вас за колко време идват. Притеснявам се, че е загубена поръчката.
    Редактирано от snezhito : 12.03.2010 в 17:51.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз съм пазарувала само веднъж от този магазин и бяха много бързи за няколко дни пристигна
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  3. #3

    Подразбиране

    Обикновено за 3 дни, ако е плик, а колетите - седмица до 1 дни. И аз чакам вече втора седмица две поръчки ...
    Но са сериозен магазин - проблемът ще е другаде ...
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Аз чаках 3 седмици при една поръчка от там и също се бях притеснила, но всичко пристигна в отлично състояние. Освен това те слагат фактура в поръчката на която пише какво има и колко струва. Веднъж получих пакета отворен, но пак всичко си беше вътре.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Обикновено за 3 дни, ако е плик, а колетите - седмица до 1 дни. И аз чакам вече втора седмица две поръчки ...
    Но са сериозен магазин - проблемът ще е другаде ...
    Моите поръчки още ги няма. Твоите пристигнаха ли?

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, получихте ли си поръчките, защото чакам да си получа картата и ще поръчвам, но като че ли се отчайвам........

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    Момичета, получихте ли си поръчките, защото чакам да си получа картата и ще поръчвам, но като че ли се отчайвам........
    Загубени са. Чакам втори път да ми ги пратят. Просто съм бясна на пощите!

    Но нямам никаква надежда, че ще дойдат. Писах си сто писма с тях, помолих ги да ги пратят с тракинг номер, но поради някакво тяхно вътрешно объркване пак ми ги пратиха с обикновена поща. И няма, и няма...

    Не знам краде ли ги някой, що ли, но ги няма.
    Редактирано от snezhito : 09.04.2010 в 16:44.

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Само искам да кажа, че пратката със втори път пратените поръчки дойде за 3 дни без проблем.

    Оригиналните 2 пратки са потънали някъде в дебрите на пощата. Екипът на сайта е много отзивчив, но пощите са много зле. Въпреки всичко обожавам продуктите им, страшно ме е яд, че така става с доставката до БГ и всеки път треперя.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •