Показване на 1 до 15 от 72

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Тази сутрин правих и принтирах плакатите. Разпределихме ги за лепене из града, като оставихме 3 в Купчийницата. Ако някой желае да лепи на определено място, може да иде да си вземе и да вземе.
    От две галерии ми отказаха, така че имам 2 свободни и у нас. Утре ще ида до библиотеката, та може да са 3 броя
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 3axap Виж мнение
    Тази сутрин правих и принтирах плакатите. Разпределихме ги за лепене из града, като оставихме 3 в Купчийницата. Ако някой желае да лепи на определено място, може да иде да си вземе и да вземе.
    От две галерии ми отказаха, така че имам 2 свободни и у нас. Утре ще ида до библиотеката, та може да са 3 броя
    Имам въпрос-предложение - искам да разпратя покани на приятели за изложбата по мейла, както и да публикувам съобщение във Фейсбук страничката си, дали може да използвам плаката за тази цел?
    Захарче, ако идеята ти допада, моля те, изпрати ми плаката на karkalicheva@yahoo.com.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •