Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 72 от 72
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tara Виж мнение
    Дами, свалих клипчето на ПОТ за изложбата, така че, ако някой го иска за личен архив, но няма програма да го свали, да ми пише да на лични, за да му го изпратя.

    Веси, Пепи, пробвах да изпратя клипчето на мейлите ви, но е доста голямо и не може да се прикачи.Ако ми кажете къде да го кача, за да го изтеглите, ще го направя веднага, а ако не, пратете ми на лични скайп, за да го пратя по него.
    Не може ли да се запише на СD - ще си го размножим

  2. #62

    Подразбиране

    Чудесна идея.Приемам предложението, аз това тъкмо писах на Пепито на лични.На следващата среща ще го имате!

  3. #63

    Подразбиране

    Поздравления, за всички момичета! И за труда ви, и за медийните изяви! Все още не съм успяла да посетя изложбата, но благодарение на снимковия материал, все едно съм била там! Чудесни неща, със сигурност на живо са още по-хубави! Браво и за това, че превръщате това събитие в традиционно!

  4. #64

    Post

    Страхотни сте браво .Много ми хареса интервюто на maleks . Направили сте прекрасна изложба

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Не може ли да се запише на СD - ще си го размножим
    И аз се нареждам на опашката за CD. Ще го пуснем и по нашата кабелна телевизия!!! Още веднъж изказвам най-искрените си поздравления и благодарности за направеното от Вас момичета! А в събота ще ги изкажа лично на Пепито. Целувки на всички

  6. #66

    Smile

    И аз на опашка за CD

  7. #67

    Подразбиране

    И аз се нареждам на опашката

  8. #68

    Подразбиране

    тя опашката стана дългичка, но и аз искам клипчето

  9. #69

    Подразбиране

    Момичета привет!

    От днес ли отиваме да си прибираме гоблените от Мексиканската графика?

  10. #70

    Подразбиране

    Вече може да си прибираме гоблените от изложбата. Аз вече го сторих
    dani_m29@abv.bg

    Без картинка схеми на гоблени не изпращам

  11. #71

    Подразбиране

    Моите ще ги приберат утре. В събота от галерията ме увериха, че за един ден няма да има проблем.

  12. #72

    Подразбиране

    Реклама:
    така е, като отсъствам от форума дълго. колко красота съм пропуснала. БРАВО за труда, който сте положили и БРАВО за усета и творчеатвото, което сте проявили и БРАВО за постоянството, което проявявате. Пожелавам още много такива изложби да организирате.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •