Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 72
  1. #1

    Exclamation ІV-та Изложба в Пловдив

    Изложбата ни пак ще е в Мексиканска Графика - дата на откриване 26 Май 2010!!!!!!!!! Ще е около 2 седмици, но повече информация - когато ми я снесат и на мен
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Моля за подробна информация къде се намира мястото на изложбата, за да дойдем да я видим.
    Пловдив, Стария град, Къща на Мексиканската графика.
    Спирката на Тунела, откъм страната на Стария град.Продължавате около 25 крачки по посока към Панаира.Стълбите в дясно са ваши.След последното стъпало - първата врата е на Мексиканската.
    Добре дошли на всички с участие и като посетители.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #3

    Подразбиране

    За по-лесна ориентация - Пловдив, Стария град, входът на Мексиканската графика е на площадчето срещу входа на Арменското училище

    За 2-та лева на гоблен - ясно, но останалите разходи са по друг параграф, за който сигурно ще се наложи да се събират допълнително парички.

    п.с. новите сметки се правят след като се изчистят миналогодишните задължения...
    Редактирано от 3axap : 08.05.2010 в 16:35.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  4. #4

    Exclamation VAJNO

    1. Meksikanska grafika raboti ot Ponedelnik do Sabota ot 10.30 do 17.30 chasa!
    2. 20.05.2010 e posleden srok da si zanesete tam goblenite!!! Tarsite Plamena.
    3. Na garba na vseki goblen da pishe imeto vi, imeto na goblena i cena, ako e za prodan - moje na etiket, moje i na samiia grab!

    Triabva da reshim:
    1. Chas za otkrivane na izlojbata na 26.05.2010
    2. Plakati shte pravim li?!?
    3. Shte imame li gramoti?!?
    4. Shte pravim li poh=kani i za kogo?!?


    Ako niakoi se seti oshte nesht - da pishe v temata!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета, аз ще гледам до 20-ти да съм предвижила гоблените до Мексиканската графика, парички ще изпратя на Пепина, а за медиите в Панагюрище ще го отразят след като им занеса снимков материал и информация за изложбата, моята приятелка работи в кабелната телевизия. Надявам се да се видим на откриването. А ако мога с нещо да съм полезна с разпечатването на грамоти или нещо подобно пишете ще изпращам на адрес по куриер или служебна поща.

  6. #6

    Подразбиране

    Цветни грамоти и плакати мога да принтирам, ако са А4 - имам цветно мастило в момента. Но няма да мога да се справя с направата им

    Захар е права за дружината, миналата година се справихме много бързо със задачите.

  7. #7

    Подразбиране

    "Захар е права за дружината, миналата година се справихме много бързо със задачите."

    Кога да го направим?
    15.05. е работен ден, а на 16.05. срещата в Мексиканската графика ли ще бъде

  8. #8

    Подразбиране

    Eto informacia kam dneshna data!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    [QUOTE=3axap;360264]

    Последно да правя ли плакат и грамоти като миналата година ?


    Направи ги. Мимика ще ги разпечата - аз поемам ангажимента да ги ламинирам.

  10. #10

    Подразбиране

    Убуу.

    Като гледам таблицата, май няма да се наложи допълнително да отваряме кесиите, а?


    Редактирам се... Всички ще участваме на равни начала в изложбата. Всеки решава с какви неща ще се представя, но в останалата част не трябва да има разлики. Имам предвид: участие като труд, участие като съвети, участие с финанси. Всички знаем, че не е луд тоя, който яде баницата, но тази година мисля да не даваме такава! Така че, мили момичета, в неделя е почти задължително да присъствате на срещата, защото ще взимаме важни решения. За да няма после - ама аз искам това, аз не искам онова, аз не знам какво искам.
    Който не харесва общите условия, не е длъжен да участва в общата изложба и готово...
    Редактирано от 3axap : 13.05.2010 в 11:47.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  11. #11

    Подразбиране

    Предлагам да се обадим в отдел "Култура" на вестник "Марица"и да ги поканим на откриването.Нека отразят събитието

  12. #12

    Подразбиране

    Откриване на изложбата - 26.05.2010г. от 18.00 часа в Къща на Мексиканската графика.
    До 20.05 си носете гоблените с етикетче на гърба с данни за гоблена, автора и ако е за продан - цена.
    Търсите Пламена.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #13

    Подразбиране

    Много моля да напишете работното време на Мексиканска графика

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Много моля да напишете работното време на Мексиканска графика
    Meksikanska grafika raboti ot Ponedelnik do Sabota ot 10.30 do 17.30 chasa!

    Post 4
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Ako niakoi reshi da nosi poveche gobleni, niama nikakav problem da se doplatiat dopalnitelno!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •