Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране за модераторите

    Здравейте, незнам дали ту ке мястото но не намерих тема където да пиша за моя проблем. Кутията с лични съобщения ми е празна но все получавам писма че не може да бъде получено или изпратено ново писмо поради препълнена кутия.Моля помогнете да решим този проблем

  2. #2

    Подразбиране

    Такъв проблем има и друга наша съфорумка,на която безуспешно се опитвам да изпратя ЛС.Излиза съобщение,че кутията й е пълна и не може да получава нови,а за съжаление не си е побликувала мейла,за да й пиша там.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    и какво правим сега като гледм проблема още не е решен,отново имам писма за недоставени ЛС

  4. #4

    Подразбиране

    Влез в "Контролен панел"

    От ляво намери "Лични настройки"

    Провери какво е положението в частта "Съобщения и известяване"

    "Активиране на личните съобщения (ЛС)" трябва да ти е включено.

    Провери кутията ти с "Изпратени писма" дали не е пълна и ако е - изтрий всичко.

    Изчети всичко и си провери какви са ти настройките.

    И прочети в кои раздели какви теми се пускат, че не разбирам какво прави въпрос за Личните Съобщения при безплатните схеми, нито защо трябва да се отваря цяла тема за това. Има си раздел: "Въпроси и отговори" - въпроси по техническите въпроси - относно проблеми с аватари, виждането на картинки из форума и др.
    Редактирано от rostso : 17.03.2010 в 11:57.

  5. #5

    Подразбиране

    Местя темата в другия раздел

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #6

    Подразбиране

    Ако съм изтрила веднъж изходящите лични съобщения,има ли как пак да ги върна за преглед , или край
    svetlana770@abv.bg

    НЕ ЗАБРАВЯШ ТОВА, КОЕТО НИКОГА НЕ СИ ЗАПОМНИЛ

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Край.

    Но пък за какво ти трябва да ги пазиш....

    Цитат Първоначално написано от svetlana770 Виж мнение
    Ако съм изтрила веднъж изходящите лични съобщения,има ли как пак да ги върна за преглед , или край

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •