Показване на 1 до 11 от 11
  1. #1

    Подразбиране Защо не намирам номера DMC?

    Новак съм , но все пак доста гледах преди да ви попитам и нямам резултат. Опитвам се да конвертирам конци от Дименшънс в ДМЦ и открих всички цветове. След това ми трябват в Пупетс, и не откривам доста номера от ДМЦ в таблиците, защо е така ? Мога ли да се ориентирам към съседния номер? Къде мога да открия по-подробна таблица? Сравнения в магазин не мога да направя, защото в града ми се продава само Ариадна и Пупетс.
    Ако можете да ми помогнете, ще съм благодарна!

  2. #2

    Подразбиране

    Какво точно искаш да направиш?Пусни ми схемата на мейла!

  3. #3

    Подразбиране

    Аз мисля,че липсват номера на ДМЦ защото Пупетс са по малко разцветки .

  4. #4

    Подразбиране

    Не че са по-малко ами даже наполовина.


  5. #5

    Подразбиране DMC 948

    ЗДРАВЕЙТЕ! НЯКОЙ ДАЛИ ЗНАЕ КЪДЕ МОЖЕ ДА ИМА DMC № 948? ОТ ДОСТА ВРЕМЕ ТЪРСЯ,НО НЕ НАМИРАМ.

  6. #6

    Подразбиране

    И на мен ми трябва, и проверих по4ти наред в София, но го няма плюс още няколко други цвята.
    Разбрах само, 4е скоро нямало внос, а кога ще има-незнам, за сега си шия наличните цветове и се надявам скоро да се появят и другите.
    Незнам в другите градове как е.

  7. #7

    Подразбиране

    Не сте проверили навсякьде, ако някой му трябва ДМС спешно - пишете ми на ЛС. Ще Ви кажа кьде има, да не излезе като реклама....

  8. #8

    Подразбиране

    Във Варна също някои номера са се изчерпали. Обяснението, което ми даде една от продавачките, е че от два месеца нямало внос от Франция. Обещаха, че след 20-ти ще има

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  9. #9

    Подразбиране

    Спрях с шиенето на гоблена си на Леврон заради липса на конци. Купих го още Февруари и черно и тъмно кафяво нямаше, още тогава ми казаха до седмица, че ще има сега разбрах че още цветове са изчезнали.Наложи се да шия с Анхор друго гобленче докато чакам
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desimitkov Виж мнение
    Спрях с шиенето на гоблена си на Леврон заради липса на конци. Купих го още Февруари и черно и тъмно кафяво нямаше, още тогава ми казаха до седмица, че ще има сега разбрах че още цветове са изчезнали.Наложи се да шия с Анхор друго гобленче докато чакам
    Да помагаме тогава, кой с каквото може.

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Да помагаме тогава, кой с каквото може.
    Много благодаря за предложението сега съм си намерила задачки ноооо никой незнае
    Може друг да има по-голяма нужда
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •