Показване на 1 до 15 от 25

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ване, много си бърза както винаги. Изглежда ми страхотно. Цветовете едни такива меки, галещи очите. Чакам с нетърпение продължението.

  2. #2

    Подразбиране

    Много нежен гоблен и цветовете са много хубави и ще стане наистина прекрасен

  3. #3

    Подразбиране

    на всички неуморни гобленари/ки!
    Ето до къде я докарах за около месец
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  4. #4

    Smile

    Ама, защо се чудите Ванчето, бързо действа както винаги Показва 2/ 3 пъти какво шие и хоп вече в готовите!
    Много красив резултат, Ванче! Хайде още мъничко

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  5. #5

    Подразбиране

    поздравления и от мен.чудесно се получава.и аз си купих от рогоблен едно гобленче-аладин,но има доста фон за шиене в синьо и смятам да е на неразграфена панама за да не го шия.обаче се чудя дали да е на обикновената ситна българска за гобленов бод или на 16 каунт с кръстчета.дали ще стигнат конците?как е при теб?

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, направо ме разтопихте
    По въпроса за конците - на мен ми изглеждат че са доста и ще останат. Аз го шия 1:1 с два ката конец. Но до колкото знам за да се шие на оригиналната панама препоръчват да се шие с три ката конец. Ако се шие с два ката при всички положения ще ти стигне, но виж за кръстчета не смея да коментирам.
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •