Показване на 1 до 15 от 48

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Напълно съм съгласна с ANIMONI и прочетох за жената от Русе която хвърлила кученцата в шахтата и това пред очите на децата... иначе всеки ден чета какво става с кучето Мима от с.Дряново и много се радвам че вече е в нов дом в Русе, направили са й прегледи, кучето въпреки стреса който е изживяло се опитва да се придвижва, не се е предало, скоро мисля че ще се открие банкова сметка на името на жената която сега се грижи за него за събирането на средства за протези, дано успеят да му се направят и дано наистина има промяна в закона защото случаите с насилие в/у животни не е само с Мима има много примери само че сега започнаха да им обръщат внимание медиите след този брутален случай

  2. #2

    Подразбиране

    Момичета, сега се върнах от разходка с моето куче. Какво ми се случи: Разхождахме се на малка полянка близо до кино Люмиер - все пак Зона Ц на София. Все още там ни разрешават в едно ъгълче да се подмотваме и кучетата да потичат. На мястото се върти от години и едно бездомно женско кученце. По едно време на поляната връхлетя едно младо говедо с мотор. Женското /кръстили сме я Мая/ кученце се юрна и го зялая. Но не го нападаше, просто тичаше на разстояние от две метра успоредно на мотора. Говедото закова спирачките и започна да вдига камъни от земята и да ги мята по нея. Мая избяга и се свря в храстите. Тогава Изродът даде пълна газ и тръгна към нашите кучета - разстоянието от случката с Мая и нас беше поне 50-на метра. Ако не бях скочила да застана пред мотора той премазваше, и то съвсем умишлено, моето и още едно куче - ТОЙ ГИ ЦЕЛЕШЕ С МОТОРА! Изумих се! Развиках се като обезумяла, а това Говедо закова , само защото се стресна, че имаше свидетели, може би затова и не ме блъсна с мотора. Не искам да цитирам каква помия се изля от устата му по отношение на мене, колежката кучкарка и кучетата ни - можете да си представите! Мисля, че ако бях сама щеше и да ме пребие.
    Е, един такъв БУКЛУК ще посегне и на нашите деца и на нашите близки. Буклук, който проявява такава необоснована агресия.........то не си заслужава даже и да говориме за него. Въпреки, че за момент съжалих, че нямам пистолет под ръка....................

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •