Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 48

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Не съм гледала репортажа,сега разбрах от вашите постове долу-горе за какво става въпрос,но подписвам без колебание.

  3. #3

    Подразбиране още

    и аз се подписах,нямам думи да изкажа чувствата си,когато гледах кучето Мими в едно предаване,толкова тъжен поглед-никое живо същество не трябва да преживее такива болкиаз обожавам животните,а кучетата са предани приятели

  4. #4

    Подразбиране

    И аз се подписах. Просто нямам думи!

  5. #5

    Подразбиране

    Не мога да коментирам спокойно такова отношение към животните.....подписах я.

  6. #6

    Подразбиране

    Току що разбрах за случая. Това е в резултат на безнаказаното отношение на всички институции у нас. Всеки си прави каквато поиска и никой не го осъжда. Аз самата имам кученце вече не в първа младост, но е като член на семейството и не мога да проумея как има такива изроди. То така и се започва - първо с отношението към животните, после с отношението към себеподобните. После се чудим какви изверги има у нас, как се пълнят криминалните хроники.
    Подписах и аз.
    Такива нямат място в нашето общество!

  7. #7

    Подразбиране

    Ужас!!!Настръхнах.Как може да има такива изроди..
    Подписах я и аз...
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  8. #8

    Подразбиране

    Подписахме и аз и дъщеря ми.Крайно време е да се приеме един европейски закон, но важно е след това за се следи за неговото спазване, наистина такива изроди да лежат в затвора.

  9. #9

    Подразбиране

    Аз също подписах,това е нечовешко.Нямам думи.
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  10. #10

    Подразбиране

    Ние хората сме най-големите животни!
    Подписах петицията,но коментара е излишен.......
    За такива изроди-Крумовите закони в действие!
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  11. #11

    Подразбиране

    Подписах и съм ПОТРЕСЕНА!!!

  12. #12

    Подразбиране

    Не знам дали чухте мнението на един психолог,който каза,че такова посегателство означава,че извършителят е способен да посегне и на човек!До кога у нас ще чакаме да се случи страшното и тогава ще вземаме мерки?

  13. #13

    Подразбиране

    И аз се подписах - дано да има полза от нашето мнение! Как спят спокойно хора, които осакатяват животни!????
    Ние имахме инцидент с нашата Шана и направихме всичко вузможно да я спасим и вижте я - порасна си и ни радва!


  14. #14

    Подразбиране

    Подписах я още онзи ден направо съм болна откакто разбрах как може да причинят такова нещо на горкото животинче
    Кучетата са толкова предани същества преди малко попаднах на този клип не мога да спра да плача
    http://vbox7.com/play:0426fd76&r=emb

  15. #15

    Подразбиране

    Много е тъжен този клип - сега го гледах и сега и аз

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •