Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 48
  1. #31

    Подразбиране

    Подписах я още онзи ден направо съм болна откакто разбрах как може да причинят такова нещо на горкото животинче
    Кучетата са толкова предани същества преди малко попаднах на този клип не мога да спра да плача
    http://vbox7.com/play:0426fd76&r=emb

  2. #32

    Подразбиране

    Много е тъжен този клип - сега го гледах и сега и аз

  3. #33

    Подразбиране

    Абсолютен садизъм,само това мога да кажа !
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  4. #34

    Подразбиране

    Момичета,довечера в 18.00 пред "Св.Седмочисленици"в София,а и в други градове е обявена среща на защитниците на животни.Елате да потърсим правата и на беззащитните живиники!Уж сме европейска държава,а се държим като аборигени.

  5. #35

    Подразбиране

    След като един човек е способен да посегне с неописуема жестокост към едно животно,значи е способен да посегне и върху човек!Подписах петицията и се надявам да има промяна в закона!

  6. #36

    Подразбиране

    не зная какво да кажа. аз имам куче на 2 години и половина. казва се рекс и е много луд(все пак е ловджииско куче порода курцхарт). спомням си как чакаше приятеля ми да се прибере от Германия и как скимтеше когато заминаваше. никога не съм му посегнала,макар да ме изкарвал извън нерви. просто за мен да посегнеш на едно животинче е все едно да посегнеш на своето дете. а за мен и за моя приятел кучето ни е като дете. ето снимка на моето животинче. момичета и момчета,пазете животните си и не ги пускайте сами по улиците. както виждаме има много изверги,който си изкарват комплексите по този начин. не зная,но вкъщи всички бяхме потресени от този случай![IMG][/IMG]
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  7. #37

    Подразбиране още

    и аз се подписах,нямам думи да изкажа чувствата си,когато гледах кучето Мими в едно предаване,толкова тъжен поглед-никое живо същество не трябва да преживее такива болкиаз обожавам животните,а кучетата са предани приятели

  8. #38

    Подразбиране

    Естествено и аз подписах,а това е краткият ми коментар/в такива случаи две думи не стигат/: При такава жестокост просто онемяваш.Каквото и да кажеш няма да е достатъчно.Постояннно си задавам въпросите ;защо децата от ден на ден стават все по-агресивни?кой е виновен за това-обществото,родителите или законите/доколкото има такива/?Според мен човек не се ражда само добър или лош-а с годините изгражда характера си-когато от малък извършиш нещо неправилно/вземеш чужда вещ или удариш другарчето си/ и не ти се обясни ,че не трябва да вършиш неща ,които на теб самият няма да са ти приятни и когато порастнеш ще продължаваш да го правиш.А много родители махат с ръка и казват:та то е само дете,но изграждането на характера зависи точно от първите години на човека.Да се научиш да обичаш,да помагаш на околните,да не нараняваш.Но ако като дете родителите са тези които трябва да те възпрат да извършиш нещо нередно,когато вече си голям и можеш сам да отговаряш за постъпките си-ЗАКОНЪТ Е ТОЗИ, КОЙТО ТЕ ВЪЗПИРА.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  9. #39

    Подразбиране

    Подписах и аз мисля че трябва да има друга дума за такива той не може да бъде човек.
    http://remziyeavukat1.multiply.com/
    remziyeavukat@abv.bg
    remziyeavukat@yahoo.com
    remziyeavukat@hotmail.com
    http://www.goblenshare.somee.com/

    Красив е живота на кино,
    В романа е просто МЕЧТА
    Но вгледай се в него отблизо
    и ще видиш
    че то е БОРБА!

  10. #40

    Подразбиране

    И аз се подписах. Просто нямам думи!

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ANIMONI Виж мнение
    Постояннно си задавам въпросите ;защо децата от ден на ден стават все по-агресивни?кой е виновен за това-обществото,родителите или законите/доколкото има такива/?
    Вчера имаше новина за бяла пенсионерка, българка, показаха я колко е горда - повикала деца, играещи си в парка, казала им да хванат няколко малки кученца, да ги натикат в чувал, тя удряла чувала пред очите (и ушите ) на децата, после хвълила чувала с животните в шахта и хвърляла камъни отгоре. Децата обаче, кой знае защо, въпреки възпитателната мярка, разказали какво ги е карала добрата жена да правят, та така се чу за историята.

    Та кой ли е наистина виновен, за масовата агресия сред децата...

  12. #42

    Подразбиране

    Напълно съм съгласна с ANIMONI и прочетох за жената от Русе която хвърлила кученцата в шахтата и това пред очите на децата... иначе всеки ден чета какво става с кучето Мима от с.Дряново и много се радвам че вече е в нов дом в Русе, направили са й прегледи, кучето въпреки стреса който е изживяло се опитва да се придвижва, не се е предало, скоро мисля че ще се открие банкова сметка на името на жената която сега се грижи за него за събирането на средства за протези, дано успеят да му се направят и дано наистина има промяна в закона защото случаите с насилие в/у животни не е само с Мима има много примери само че сега започнаха да им обръщат внимание медиите след този брутален случай

  13. #43

    Подразбиране

    Момичета, сега се върнах от разходка с моето куче. Какво ми се случи: Разхождахме се на малка полянка близо до кино Люмиер - все пак Зона Ц на София. Все още там ни разрешават в едно ъгълче да се подмотваме и кучетата да потичат. На мястото се върти от години и едно бездомно женско кученце. По едно време на поляната връхлетя едно младо говедо с мотор. Женското /кръстили сме я Мая/ кученце се юрна и го зялая. Но не го нападаше, просто тичаше на разстояние от две метра успоредно на мотора. Говедото закова спирачките и започна да вдига камъни от земята и да ги мята по нея. Мая избяга и се свря в храстите. Тогава Изродът даде пълна газ и тръгна към нашите кучета - разстоянието от случката с Мая и нас беше поне 50-на метра. Ако не бях скочила да застана пред мотора той премазваше, и то съвсем умишлено, моето и още едно куче - ТОЙ ГИ ЦЕЛЕШЕ С МОТОРА! Изумих се! Развиках се като обезумяла, а това Говедо закова , само защото се стресна, че имаше свидетели, може би затова и не ме блъсна с мотора. Не искам да цитирам каква помия се изля от устата му по отношение на мене, колежката кучкарка и кучетата ни - можете да си представите! Мисля, че ако бях сама щеше и да ме пребие.
    Е, един такъв БУКЛУК ще посегне и на нашите деца и на нашите близки. Буклук, който проявява такава необоснована агресия.........то не си заслужава даже и да говориме за него. Въпреки, че за момент съжалих, че нямам пистолет под ръка....................

  14. #44

    Подразбиране

    Ами те точно такива си изливат агресията на всеки, който им се е видял по-слаб. А както го описваш, говедото хем иска да се изгаври с някого, хем го е страх да не би някой случайно да се окаже по-силен или примерно да има познат в полицията.

    А какво е правил на полянката с мотор?????

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    пак ще се включа в темата само да кажа че вече има открити две банкови сметки заради кучето Мима, който желае може да се включи за да се съберат парички за протези, разбира се кой колкото може
    ето тук може да видите инфо: http://sites.google.com/site/grijaip...mvolnaprotesta

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •