Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 21 от 21
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от biskvitka_ Виж мнение
    За мен основният проблем е, че по време на празници всички са си вкъщи и на един му се ака, на друг му се пика, трети е гладен.
    Готвя поне по два пъти на ден, защото у нас ядене не се претопля и не се повтаря по-често от два пъти в месеца (тук съм виновна аз, признавам си) пък и се опитвам като слънцето да огрея навсякъде.
    Мама беше перфекционистка, така ме е научила, какво да се прави...

    Вечерта, когато заспят, съм толкова изморена, че бъркам, каквото и да подхвана, а след това не ми се разшива и разплита.
    Иначе, ако можех да се съсредоточа, бих шила, много ме успокоява.
    Ох и при мен е така.Около празници и много почивни дни имам най-много работа в къщи-пране,чистене и готвене на няколко вида яденета и за мен почти не остава време.Само вечер и тогава най-много се изморявам.Ама покрай големи празници като Великден не шия.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Sanya Виж мнение
    Църковните традиции ТРЯБВА да се спазват дори и с предизвикано "неудобство" у половинките ни
    А защо толкова много се дразнят щом ни видят с гоблен в ръка???
    Защото най-вероятно се чувстват пренебрегнати и изоставени,заради един гоблен!
    Може да опитате нещо и ще разберете,дали съм права.
    Когато се прибират съпрузите ви,се постарайте да ги посрещате без ръкоделие и да им обърнете внимание за около половин час,разговаряйки за това,как е минал деня на всеки.Ако нещо ви е зарадвало,не пропускайте да го споделите с половинката си,още по-вече,ако те са ви направили по някакъв начин щастлива,мъжете имат нужда да усещат нашето признание към тях.
    След като те се захванат с нещо тяхно си,хванете си пак ръкоделието.
    Това е,опитайте,може и да се изненадате!
    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

  3. #18

    Подразбиране

    Да Kafqwoovchka е напълно права и аз гледам да постъпвам по същия начин и всичко е добре не усещам да съм ревнувана заради гоблена

  4. #19

    Подразбиране

    и аз правя така. когато приятеля ми се прибере аз му отделям 10-15 мин. да го питам как е минал деня му и дали има нещо да прави, той после отива да оправя колата или да "човърка" мотора и аз имам още поне 2 часа да шия.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  5. #20
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Аня Виж мнение
    Ох и при мен е така.Около празници и много почивни дни имам най-много работа в къщи-пране,чистене и готвене на няколко вида яденета и за мен почти не остава време.Само вечер и тогава най-много се изморявам.Ама покрай големи празници като Великден не шия.
    При мен е обратното около празницете имам най-много време за шиене защото тогава не съм на лекции,а относно дали се шие на Великден е хубаво нищо да не се работи,но аз си шия за развлечение.
    Редактирано от Verche_98 : 06.04.2010 в 21:52.

  6. #21

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от biskvitka_ Виж мнение
    За мен основният проблем е, че по време на празници всички са си вкъщи и на един му се ака, на друг му се пика, трети е гладен.
    Готвя поне по два пъти на ден, защото у нас ядене не се претопля и не се повтаря по-често от два пъти в месеца (тук съм виновна аз, признавам си) пък и се опитвам като слънцето да огрея навсякъде.
    Мама беше перфекционистка, така ме е научила, какво да се прави...

    Вечерта, когато заспят, съм толкова изморена, че бъркам, каквото и да подхвана, а след това не ми се разшива и разплита.
    Иначе, ако можех да се съсредоточа, бих шила, много ме успокоява.
    Така не е честно !Оказва се,че в тези дни всички почиват, а ти си до печката!Организирай нещата така,че и ти да си починеш-нека всеки поеме част от работата!А иначе се превръщаме в прислужници! Успех!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •