Показване на 1 до 15 от 40

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Захарче, не се обиждай! Не мисля, че сравнението ми е неуместно. Все пак схемите наистина са си авторска разработка, с която хората изкарват хляба си. А ние най-безогледно си ги крадем. Не става въпрос дали си пращала и ти, всеки от нас праща схеми на останалите съфорумки. Докато гоблените ти никой не ги е откраднал - те си стоят у вас. Вярно, не е приятно, но щом си си публикувала снимките, трябва да знаеш, че не си застрахована от подобни неща. Твоята лична страница явно не е заключена, щом могат да препратят линк към нея с общ достъп.
    Кажи едно "МАЙНАТА МУ" и се радвай на "популярността си". Пък и нали в крайна сметка публикуваме тези снимки, за да споделим радостта от труда си с всички!?

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djavka Виж мнение
    Докато гоблените ти никой не ги е откраднал - те си стоят у вас. Вярно, не е приятно, но щом си си публикувала снимките, трябва да знаеш, че не си застрахована от подобни неща. Твоята лична страница явно не е заключена, щом могат да препратят линк към нея с общ достъп.
    Кажи едно "МАЙНАТА МУ" и се радвай на "популярността си". Пък и нали в крайна сметка публикуваме тези снимки, за да споделим радостта от труда си с всички!?
    Не се обиждам. Изненадана съм от вашата реакция, честно. И то неприятно.
    Да, гоблените са си у нас. Само че кражбата като престъпление има не само физически измерения.
    Ясно си давам сметка какви рискове поемам, когато качвам снимки в интернет. Затова им слагам воден знак, да се знае, че това нещо не съм го свалила от някъде, а е МОЕ. Щом някой си е направил труда да обработи снимката и да махне знака, за да я сложи на друго място, без да посочи източника, дали не е нещо повече от възхищение на красивите неща?
    Достъпът до всички страници ми е ограничен. За "доверени" лица. А познайте сега защо ме е яд толкова!
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •