Показване на 1 до 15 от 40

Threaded View

  1. #1

    Подразбиране Нарушени авторски права!!!

    Случайно попаднах на сайт, в който са сложени снимки на мои гоблени, без изобщо някой да се е сетил да попита дали може, или не, а какво да говорим за това моето име като автор да присъства някъде. На всичкото отгоре от снимките липсва моя воден знак.

    Става въпрос за котешките сезони, които ших. И децата на плажа също са мои. А от 'снимки на гоблени' те препраща в моята страница в multiply.
    Явно си имам голяяяяяям почитател! Ама много моля, какво е това ?!?!?!?!

    Такам.. Много моля авторът на този сайт да бъде коректен и да махне снимките ми оттам. Може и да се свърже с мен, за да си поговорим...
    Авторските права не са нещо, което може да бъде пренебрегнато с лека ръка!


    п.с. Баси, хубаво, крадете снимки, ми направете си труда и изрежете отстрани нещата, които могат да ви издадат бе! Гоблените на котките специално са неизпрани и ясно си личи къде съм разчертавала панамата. То бива, бива, ама...


    п.п.с. В темата за измамници и мошеници има същото съобщение, но го пуснах през ника на майка ми. Нямам шизофрения. Модераторите ще делнат другото съобщение.
    Редактирано от 3axap : 30.03.2010 в 15:53.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •