Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 40 от 40
  1. #31

    Подразбиране

    Захарче, както вече споделих с теб, не си само ти в това положение!

    От половин година моите Цветните дами по Муха стоят в страничката на наша съфорумка! И са копирани, заедно със схемите и ушитите гоблени 1:1!
    Добре, че бях ваправила грешка и си ги познах по нея!

    И продължават да си стоят там, въпреки че тя си призна, че не са нейни, а са моите!


    Посъветвайте ме какво да направя?

  2. #32

    Подразбиране т

    TDK, предлагам съфорумката да донесе творбите на следващата национална среща
    КЕЛЕБЕК

  3. #33

    Подразбиране

    много издребнявате

  4. #34

    Подразбиране

    наткам, благодаря за гениалното включване.

    Иначе ще се похваля с развитие на нещата - 3 от 4-те ми снимки от вчера са махнати. Следва последната и основното - линкът към моята страница да изчезнат. Дали ще стане, ще видим.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  5. #35

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение

    От половин година моите Цветните дами по Муха стоят в страничката на наша съфорумка! И са копирани, заедно със схемите и ушитите гоблени 1:1!
    Подобни постъпки,наистина са брутални!
    Към тези,които постъпват по подобен начин: "След като не можете да се похвалите с ушити гоблени, поне уважавайте труда на хората,които са ги изработили и не нарушавайте правата им на лична собственост!"

  6. #36

  7. #37

    Подразбиране

    Здравейте всички отново, след дълга пауза от моя страна. Надявам се всичко с вас и семействата ви да е наред и да ви намирам в добро здраве и разположение на духа.
    Захарче, разбирам огорчението, но не ми стана ясно, дали произведенията ти са препубликувани с икономическа цел? Ако това не е така, колкото и да се възмущаваш, да пишеш мейли и да изискваш да бъдат премахнати от страницата, не можеш да принудиш администраторите да го направят. За справка - закон за авторското право, чл. 24, ал. 1. На него се позовават всички мастити торент - сайтове, които разпространяват творби на Спилбърг, дето се вика, и не могат да се преборят с тях. На мен ми е известно, че единствено музикантите от Металика са успяли да осъдят сайт за незаконно разпространение на техни песни, при това - след дългогодишен съдебен процес. Затова бих те посъветвала да приемеш случилото се с повече чувство за хумор и с мисълта, че лоша реклама не може да съществува. Поздрави от мен.

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desi_stoeva Виж мнение
    .... Затова бих те посъветвала да приемеш случилото се с повече чувство за хумор и с мисълта, че лоша реклама не може да съществува. Поздрави от мен.
    не съм Захар, но ако не ти се случи лично но теб, няма как да разбереш. Днес попаднах на сайт със снимка на мой гоблен и мога да кажа стана ми гадно, никъде не е казано че не е нейно произведение. Разбирам ако някой прави галерия с гоблени, които харесва, но да слага снимки на оригинала, а не на вече ушит от друг

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  9. #39

    Подразбиране ;-)

    Повярвай, случвали са ми се далеч по-странни и смущаващи неща, затова съм стигнала и до съответния извод.

  10. #40

    Подразбиране

    Реклама:
    Деси, благодаря за включването. Не знам доколко сравнението с торент-сайтове е удачно, но моят проблем не беше просто крадната снимка. Всички снимки, които качвам в нета, са с мой знак, който е бил премахнат и вече "новата" снимка е качена. Някак си ми идва в повече това. Ако просто бяха харесали гоблените, защо не си ги оставиха с водния знак?
    Нейсе, нагоре май писах, но след усилена кореспонденция (благодаря на teen_f), 3 от 4-те снимки бяха махнати. Защо са оставили четвъртата - гадая и до днес

    За съжаление mimiko също се е сблъскала с човешката глупост... В чужд албум ли си позна нещата?
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •