Резултати от анкета: Колко недовършени гоблена имате?

Гласували
153. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • нито един

    34 22.22%
  • 1-5

    107 69.93%
  • 6-10

    8 5.23%
  • над 10

    4 2.61%
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 78
  1. #46

    Подразбиране

    Нямам недовършени гоблени - просто защото шия само по един . Katya, разбирам те за "зимна нощ" и аз доста време го ших Затова предпочитам да шия портрети - ха да се появи ръката, ха устата и т.н. и погледни гоблена е завършен :wink:

  2. #47

    Подразбиране ласи

    ласи,съгласна съм с теб.монотонноста ме убива и желанието ми за шиене се изпарява.
    katya ivanova

  3. #48

    Подразбиране

    момичета. Как ще ви убива монотонноста Нали започвате гоблена с желание Не бързате ли да го ушиете и да го сложите в рамка Поне при мен е така Може би защото шия само по един гоблен :?

  4. #49

    Подразбиране

    Имам един "Графиня Лебед", защото някъде съм скрила от себе си схемата. Моля, някой ако разполага с такава, да се свърже с мен. Моля!!!

  5. #50

    Подразбиране

    Имам 2 недовършени, както и само 2 ушити за целия си живот досега. Недовършените са ми "Нощ в степта" - български, един такъв с къщичка, поле с лавандули и луна. Май оригиналното му име е "Лавандулите". Този го бях почнала сигурно преди повече от 10 години, не знам кога ще имам време и вдъхновение да го довърша. :? А другият пак е български, представлява една ваза с цветя, наскоро почнах да го шия уж за някаква фирма, която изкупува гоблени, но след като излезе измамническа, се отказах. Е, ще си го довърша някой ден, но няма да е сега.

  6. #51

    Подразбиране

    аз имам един недовършен/а той е първия ми гоблен/на милена стил - не се сещам как се казваше ама като го почвах преди около 4-5години си мислех:като е малък гоблена по-лесно ще е .да ама не даже обратната ,защото бод тук, бод там от цвят по един , два бода и накрая се ядосах, а почти го бях завършила остана ми 2-3 цветчета от венеца да ушия и коремчето на ангелчето .тия дни го изрових гоблена от шкафа и си го гледам, и си се чудя какво да го правя...........не ми се подхваща, а и сърце не ми дава да го оставя така :?

  7. #52

    Подразбиране

    Хайде довърши го Виж колко е красив довършен Това е втория ми ушит гоблен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #53

    Подразбиране

    права си мн е красиво като завърша започнатия в момента гоблен отново ще погледна тази снимка и набирам скорост и нямам спиране докато не го завърша а някога го бях купила с мисълта да го направя подарък на гаджето си е сега като стане готов ще му го подаря макар вече да не сме гаджета, а съпрузи

  9. #54

    Подразбиране


    Явно доста е чакал за подаръка Но все пак ще го получи
    Успех

  10. #55

    Подразбиране

    Аз бих ги разделила на три:
    1 Комплектовани - имам 3
    2 Започнати /ушити по малко от половината/ - имам 4
    3 Недовършени /ушити повече от половината/ - имам 2
    А тези които искам да ушия сигурно са повече от 20.
    Но съм решила, че няма да започмам друг преди да довърша тези.

  11. #56

    Подразбиране предложение


    ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
    специално за мен да се добави отговор ВСИЧКИ
    не защото бързам да ги довърша, а защото не мога да се стърпя да не бодна поне един ред на всеки гоблен, който ми падне в ръчичките ...
    срам ме е - ама това е положението



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  12. #57

    Подразбиране

    здравейте сръчни ръчички! В момента имам започнат само един и работя над него-Параклиса-от каталога на Вилер.Преди години започвах много неща вкл. и плетки,на колкото куки поискам.Ставаше една каша-нищо на показ,но явно заради годините хващам-довършвам.Важното е да е започнато,а щом нещо се захване,то се и завършва.Радвам се,че ви открих,за да се наслаждавам всеки ден на творенията Ви.

  13. #58

    Подразбиране

    Имам започната Казанската икона и Великолепната мадона. Сега шия За твоя рожден ден и фона на Жена на плажа. Работя на пълен работен ден така, че вечер шия фонове, а събота и неделя - другите. Но първите два съм оставила за пролетта, когато деня стане по-дълъг.

  14. #59

    Подразбиране

    Namam nedovar6en goblen kato izklu4a tozi koito 6iia v momenta no iniamam komplektovka da me 4aka zatova ia karam eva6 eva6...

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз имам 2 недовършени .Едни вълци с много бодове и параклиса.

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •