Резултати от анкета: Колко недовършени гоблена имате?

Гласували
153. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • нито един

    34 22.22%
  • 1-5

    107 69.93%
  • 6-10

    8 5.23%
  • над 10

    4 2.61%
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 78
  1. #61

    Cool

    Ха! А мен ме беше срам, че работя по 4 гоблена едновременно ...

    Имам започнат "Жар-Птица" - много е красив, но е (1:1) - голяма досада и съм го изоставила тотално ...

    "Момичето в бяло" на Солария - ушито е само едното ъгълче, а си го поръчах с голямо желание ...

    Шия "Във вихъра", поръчах си и още един нов модел на Солария ...

    Сменям ги като ми омръзнат ...

    П.П. Не броя един малък гоблен с Мулине, за който конците ми свършиха като беше останало съвсем мъничко да свърша, не ми се занимава с него.

  2. #62

    Подразбиране

    и аз имам само два недовършени . по принцип искам всяко започнато нещо да го завърша и след това да започвам друго , но тук много гоблени ми харесват и едва ли ще устоя на принципите си.

  3. #63

    Подразбиране

    Имам недовършен 1 гоблен - "Мишел". За пръв ми се случва да шия нещо и да го зарежа почти накрая. Винаги шия по един гоблен, бързам да го завърша, да го сложа в рамка и да започна нов. Но цветовете на този са все едни такива тъмни(няма червено, няма зелено) и някак си не ме влече. Но затова пък откакто го оставих - по средата на ноември, успях да ушия коледната покривка, да оплета една жилетка(спешно трябваше да стане за 8 декември) , един пуловер(спешно пак - само за три дни по Нова година) и сега плета още един, но вече по-спокойно. Замислям се какво да шия и не мога да реша Има толкова хубави неща, но нямам вече свободно място. Може да си поръчам нещо на Ланарете

  4. #64

    Подразбиране

    Нямма недовършени гоблени поради простата причина че си поставям за цел първо да ушия единия и тогава да почвам следващия. А до това дали следващия ми харесва много, определено затова бързам да ушия този и да го започна!

  5. #65

    Подразбиране

    Срам несрам и аз да се включа в темата,момичета имам толкова започнати,колкото и завършени,когато ми хареса нещо бързам да го започна без да се замислям много и затова имам много чакащи за довършване
    canko2003@gmail.com

    " Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън. "


  6. #66

    Подразбиране

    az imam 2 - boria se s izkushenieto da zapochna oshte niakoi, no ne! shte zavursha pone edinia koito e po-lesen i sled tova shte pochvam drug, taka pak shte imam dva, da gi reduvam kato mi omruzne edinia da zapochna drugia.
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  7. #67

    Подразбиране

    И аз имам един недовършен гоблен-главата на кокер. Дълги години имахме разкошна кокерка,която се разболя тежко и почина след много лечение. Реших да я имаме на гоблен-самата комплектовка е като нейна снимка. Но нещо не ме влече и все остава за " после". А окомплектовани и незапочнати имам доста,дори това ме дразвни, защото се появяват нови модели.

  8. #68
    Активност Аватара на didi_ml
    вече сме пловдивчани
     
    55 Мнения
     

    Подразбиране

    Не обичам да захвана нещо и да не го довърша и поради тази причина бързам да приключа с Поздравът на Вилер и да почна Мелницата на Якоб

  9. #69

    Подразбиране


    Когато гласувах нямах недовършени гоблени,но сега съм подхванала три.Заразих се май от форума. Докато четях и се чудех как се шият няколко наведнъж,реших да опитам.Добре се чувствам , шия според настроението.Е , единият е на първо място,а другите два са между другото

  10. #70

    Подразбиране

    аз нямам недовършен гоблен,но имам 2 окомплектовани и ги държа в една приятелка,за да довърша започнатия

  11. #71

    Подразбиране

    Нямам недовършен гоблен , но преди да ушия последния бях започнала 2. Алегория и Девата и Светия дух. Уших Алегория и сега нямам 2 започнати. Шия само Девата и светия дух. Само че не знам колко време ще устоя на изкушението да комплективам и започна 2 Жар птици, Целувката или някои коне или еднорози.... Толкова много модели има във форума че ми се иска да имах повече ръце и време и всичко да ушия. А да не говоря че съм харесала и огромния Веселите музиканти. Ако започна него, със сигурност ще започна и друг, по-малък с него за да му се види края по-бързо.
    При всички положения е по-добре да си завърша първо започнатия.

  12. #72

    Подразбиране

    Имам един недовършен, но и на него ще му дойде времето-"Зима"- от сезоните , но ми е трудно с белите конци - вечер трудно ги виждам Иначе имам други недовършени неща- 3 карета на една кука Голяма калпазанка съм станала
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  13. #73

    Подразбиране

    Момичета,искам да се похваля ,че снощи най-после завърших Пролетта от вилеровите сезони. Тя не беше започвана,но ме чака 12 години да се наканя да я ушия. Така приключих серията сезони.

  14. #74

    Smile

    Голямо чакане е паднало - цели 12 години! Но те поздравявам със завършването. Форумът е голям стимул за такива позабравени гоблени, нали?

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Лошото е ,че има и други от същия период, но едно по едно. Сега се чудя дали да започна Коне в реката или да завърша кокера.

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •