Резултати от анкета: Колко недовършени гоблена имате?

Гласували
153. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • нито един

    34 22.22%
  • 1-5

    107 69.93%
  • 6-10

    8 5.23%
  • над 10

    4 2.61%
Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 78
  1. #1

    Подразбиране Колко недовършени гоблена имате

    Тази тема е със цел да се стимулираме една друга и да довършим най-после започнатото :wink:

  2. #2

    Подразбиране

    За голямо мое съжаление имам три недовършени гоблена: ''Раждането на дракона'' за който беше станало дума, едно малко на Ланарте с кръстат бод/нещо не ме влече/ и ''Малката фрегата''на която имам да довършвам небето/ но това е временно докато ушия детския - за подарък/
    ..::Gobelin World::..

  3. #3

    Подразбиране

    Само един гоблен имам,който стои почти наполовина ушит и не е довършен,не заради нещо друго,ами,защото конците са български,гоблена е Холандската воденица и е Софийски,а както е всеизвестно,Софийските гоблени са ужасни и като конци и като комплектовка.Водата на воденицата е тъмно сива,а конците много се късат и аз,затова реших,че не си струва да си хабя труда за толкова голям гоблен.
    Аз си имам правило, не захващам да шия нов гоблен,преди да съм довършила стария!

  4. #4

    Подразбиране Re: Колко недовършени гоблена имате

    Тук съм в челото - нямам незавършен , т.е. този който си работя не го включвам в сметката
    И за първи път нямам и комплектован, който да ме очаква


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Аз срамно изневерих на принципа да нямам нито един "лежащ и чакащ" - в момента имам незавършен един. Той чака времето на отпуската, тъй като изисква много съсредоточаване. Вечер след работа не става да се шие.

  6. #6

    Подразбиране Re: Колко недовършени гоблена имате

    Цитат Първоначално написано от mylli
    Тази тема е със цел да се стимулираме една друга и да довършим най-после започнатото :wink:
    Да Преди вси4ко да го довършим.

  7. #7

    Подразбиране

    Нямам недовършен гоблен ,като изключвам този ,който шия в момента .

  8. #8

    Подразбиране

    Охх за сега имам само 2 недовършени но утре другиден смятам да започвам нов и ще станат 3

  9. #9

    Подразбиране

    Имам един - "Рилски манастир", но стои повече от 2 години. В началото го оставих защото полудявах от гората (много зелени и кафеникави цветове, доста единични бодове - шие се 1:1 - и прочее). Върхът беше когато керемидите на покрива се оказаха жълтеникаво-златни, а не червени ... Ходих до фирмата и там го имаше дори ушит - с такъв покрив. Аз обаче ще сменя цветовете, но ... не знам кога ще стане. Има време :wink: Иначе става много красив. Само дето в къщи ме базикат, че конците ще изгният докато ушия този гоблен

  10. #10

    Подразбиране

    И аз нямам недовършен гоблен.Колкото и да ме блазни новият,които ме чака,проявявам стоическо търпение ,докато завърша стария.

  11. #11

    Подразбиране

    Винаги шия по два наведнъж!
    Когато ме изнерви единия се прехвърлям на другия и т.н.

  12. #12

    Подразбиране ммале- леле

    мале лелееее! Какво стана! Аз май съм на опашката. Чак ме хвана срам. Ама чесно да си кажа като видя нещо дето ми грабва погледа от пръв поглед и хайде......купувам го и......докато не го започна не мирясвам. Rodich не ме засрамвай така. Ако нямаш какво да шиеш.....да ти дам......найде бъди солидарна де !!!! :?

  13. #13

    Подразбиране Re: ммале- леле

    Цитат Първоначално написано от IVKA
    мале лелееее! Какво стана! Аз май съм на опашката. Чак ме хвана срам. Ама чесно да си кажа като видя нещо дето ми грабва погледа от пръв поглед и хайде......купувам го и......докато не го започна не мирясвам. Rodich не ме засрамвай така. Ако нямаш какво да шиеш.....да ти дам......найде бъди солидарна де !!!! :?
    Не съм толкоз работна, колкото оставям впечатление у теб :wink:
    Понеже шия голяяяяям гоблен в промеждутъците ушивам и по нещо малко просто сега се случи така, че наистина съм само с него .....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Ne sam imala nishto losho v mredvid RODICH. Ako si ostanala s takova vpechatlenie molia za izvinenie!!!

  15. #15

    Подразбиране недовършени гоблени

    Реклама:
    И аз шия гоблени отдавна,но все нещо ново ми харесва,оставям стария и така аз започвам ,а моята баба ги довършваше.Но от една година край започнах един гоблен и казах ,че докато не го свърша няма да започвам дрг и така сега съм накрая на Майчино щастие.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •