Резултати от анкета: Колко недовършени гоблена имате?

Гласували
153. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • нито един

    34 22.22%
  • 1-5

    107 69.93%
  • 6-10

    8 5.23%
  • над 10

    4 2.61%
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 78
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране колко недовършени гоблени имате?

    В момента довършвам гоблен и ме очаква друг ,но и аз не започвам нов докото не довърша стария

  3. #18

    Подразбиране

    Милички, аз имам 4 недовършени гоблена. Трите ги редувам, а четвъртия май тотално съм го зарязала. Ама какво да правя като бързо ми омръзва? Трябва бая да ме стимулирате, докато ги завърша

  4. #19

    Подразбиране

    Очаквах да прочета друго , а то какво стана май аз съм с най-много недовършени
    Ще кажа само за тези който са започнати, а тези който седят комплектовани без да са почвани ще ги премълча :wink:
    Майчина усмивка, Лунна зима, Тина, 4 бр. Молещи се ръце (4 бр. са защото ги шия заедно - успоредно) 3 бр. възглавници.........ооо спирам че ме досрамя и ще ходя да видя този път кой гоблен ще хвана

  5. #20

    Подразбиране

    Мили, успокоих се ! :wink: Показах твоето писание на моя мъж да види, че има и по-зле от мен. Стига ме е критикувал. Ох, кажи и за чакащите комплектовани , белким и там се успокоя, че моите са 5 и сега комплектовам шестия .

  6. #21

    Подразбиране

    Аз добих самочувствие - имам 3 фона за довършване.

  7. #22

    Подразбиране Колко недовършени гоблена имате

    Имам 4 недовършени гоблена. Единият от тях Фрегатата на Вилер е започнат преди 17 години.Сама го комплектовах с български конци по модел на братовчедката ми. Ушит е до половината и ми свърши единият цвят.Тогава по магазините нямаше голям избор,не можах да намеря същият цвят, а и бях още начинаеща и изпълнявах всичко стриктно и не се сетих да импровизирам. Не се очертава в близко бъдеще да го завърша.Последният,който шия е Благославящият Христос на Солария, който се наложи да прекъсна заради един малък гоблен на Богородица.Трябва да го ушия спешно,защото е за дъщеря ми,която очаква бебе.След него ще шия детски и поздравителна картичка за бебе. Всъщност това интересува ли го някой или само ви досаждам с моите бабешки вълнения?

  8. #23

    Подразбиране Re: Колко недовършени гоблена имате

    Цитат Първоначално написано от НИЯ НИК
    Всъщност това интересува ли го някой или само ви досаждам с моите бабешки вълнения?
    Какво досаждане, това са най-сладките вълнения!!!
    А иначе по въпроса, моя недовършен гоблен е "Коне в реката". Не знам защо, но всеки път като го хвана да го шия и го правя на сила. И естествено при всеки появил се нов гоблен за шиене аз го зарязвам с чиста съвест. Е, скоро може и да го завърша, защото ми остава само белия кон. :?

  9. #24

    Подразбиране

    Нямам незавършен гоблен, освен този, който шия в момента. Обаче ми е останал малко фон и имам намерение да започна едни великденски салфетки. Оставащия фон ще шия докато има около мен някой досадник, на който трябва да обръщам внимание .
    По принцип не си позволявам да започна две и повече неща, защото няма да ги завърша.

  10. #25

    Подразбиране

    Аз също нямам незавършен гоблен, освен този, който шия в момента.Имам комплектован гоблен събран от списание "Жената днес",но ще го започна като си довърша този който шия в момента.

  11. #26

    Подразбиране

    Нямам нито един недовършен гоблен.Като се хвана на хорото го играя до край,може да ми се от зор ама го шия.

  12. #27

    Подразбиране

    В момента шия Момиченцето с кученцето. Имам започнат Воденицата на Боше, една трета съм ушила от Княгинята Лебед, почти ушит малката пролет и наполовина ушит едно малко замъче.
    Окомплентовала съм си Жълтите рози в панер и един еднорог, но за него не мога да си намеря черна панама и съм страшно нещастна.
    Да не говоря и колко започнати плетки имам....

  13. #28

    Подразбиране

    Ееееех, и аз съм от лошите дето не си довършват нещата.Таман пет броя Ама ще ги свършааааа.............................някой ден :?
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  14. #29

    Подразбиране Ехххх

    Хм,мислех си,че само аз страдам от тази неизличима болест да захващам гоблените и да не ги довършвам...Сега малко се поуспокоих като видях,че има и други като мен.Е,това не означава,че не ме е срам от себе си...ама като видя нещо ново и интересно и полудявам...разпечатвам му схемата,набирам си конците,и го започвам... :twisted:

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Не съм пушила много гоблени, но и аз също имам един недовършен гоблен. Не е хубаво да се изоставя така, но е така като започна няколко гоблена наведнъж.

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •