Резултати от анкета: Колко недовършени гоблена имате?

Гласували
153. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • нито един

    34 22.22%
  • 1-5

    107 69.93%
  • 6-10

    8 5.23%
  • над 10

    4 2.61%
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 78
  1. #31

    Подразбиране

    Имам един не довършен гоблен ,но много малко ми е останало и все светли цветове а вечер ми е по трудно ,за това почнах друг

  2. #32

    Подразбиране

    Ако не се брои този , който в момента шия, зна4и нямам недоваршени гоблени

    Когато шия, постоянно си казвам айде и тук още малко и спирам и в един момент се оказва 4е ве4е е станало никое време.......

  3. #33

    Подразбиране

    Ами то май е така при повечето. Аз не мога да си представя да ушия един гоблен за някакво минимално време. Имам познати, който като се запалят ги шият като фурии. Незнам каква е тайната. :?

  4. #34

    Подразбиране отговор

    Преди и аз започвах няколко гоблена наведнъж,но си казах край.Сега докато не завърша това което съм почнала не захващам друг.Така се стимулирам да шия по-бърза ,за да мога да почвам следващият.

  5. #35

    Подразбиране здравей

    Аз съм започнала : Ерусалимската, Ездачката, Дъщерята на художника на Солария и Гладиолите, Пътя към църквата на Вилер
    Всичко се случва само един път в живота
    http://snimka.bg/album.php?album_id=2903

  6. #36

    Подразбиране Да напиша и аз

    В момента шия Корабите в бурно море, един часовник чака за панама/имам само конци/,и един недовършен и много малко започнат някаква лятна градинка. Като се замисля- нямам много недовършени

  7. #37

    Подразбиране

    Ами аз нямам недоваршен гоблен.Обичам като започна нещо да го заварша. Просто зодията ми е такава.А иначе имам доста незапочнати гоблена

  8. #38

    Подразбиране Недовършени

    Недовършен:-Sisi-
    Не ми се връща към него,защото роклята е много досадна и скучна за шиене.Иначе ушит е много красив

  9. #39

    Подразбиране Гоблен~Колко недовършени гоблена имате?

    За съжаление само2,шия единия като ми омръзне вземам другия.

  10. #40

    Подразбиране

    Нямам незавършен гоблен.Освен през лятото някой "отлежава" и после пак го подхващам.Шия повече през зимните месеци.
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  11. #41

    Подразбиране

    Аз си казвам че нямам недовършен, а имам 3 започнати!То зависи от гледната точка, нали?Бъдете оптимисти!

  12. #42

    Подразбиране

    Харесва ми такава настройка. Също като дали чашата е на половина пълна или наполовина празна.
    За да останеш,за да си потребен,за да те има ислед теб дори, ти всяка вещ и образ покрай тебе
    открий отново и пресътвори!

  13. #43

    Подразбиране Колко недовършени гоблена имате

    Аз имам четири - малките сезони - прозорчетата. Остана ми само фон, но ще го шия през лятото. Ходя при родителите ми на село и когато си почивам от физическия труд - тях си почивам, нали не се брои.

  14. #44

    Подразбиране

    desindа, много ми хареса изказването ти ееее , значи аз имам доста започнати гоблена :wink:
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  15. #45

    Подразбиране дезинда

    Реклама:
    дезинда,съгласна съм с теб.колко добре звучи започнати и колко зле недовършени .моите започнати са 4.имам чувството, че никога няма да ушия "зимна нощ" :?
    katya ivanova

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •