Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 31
  1. #1

    Smile щампирани гоблени

    искам да се науча как се бродират щампираните гоблени

  2. #2

    Smile re

    Цитат Първоначално написано от pissi_s Виж мнение
    искам да се науча как се бродират щампираните гоблени
    поръчах си два щампирани гоблена и незнам дали ще мога да се справя с тях помогнете

  3. #3

    Подразбиране

    Най-лесното нещо е това ,не се притеснявай въобще !Ако е ситна щампа се шие гобленов бод с 2 или 3 нишки на конеца ,аз работя с две,като пошиваш върху съответния цвят на щампата.Ако е едра щампа ползваш 4 или 6 нишки ,за да ти залива добре ,зависи колко е едра ,това ще прецениш като пробваш в полето от страни.Принципа е че едрите се шият с полукръстат бод,но аз съм правила и с гобленов и също става ,зависи кое ти е по удобно!На коя фирма ги поръча?

  4. #4

    Подразбиране

    Аз съм ушила няколко щампи,можеш да ги видиш втемата ми.Много е лесно и бързо,не иска взираре и следена на схеми.
    Пиши какво те смущава и тревожи,ще ги покажеш ли?

  5. #5

    Подразбиране

    iskam da razbrera i dr
    razbrah 4e v 4ujbina kupuvat golemi gobleni ako nqkoi ima shemi na golemi gobleni bi li mi gi pratil na pissi_s@abv.bg mn iskam da u6iq mn golqm goblen blagodarq predvaritelno

    www.milenastyle.com поръчах ги от тук
    но и как да разбера с какви конци все още не съм ги получила но и се надявам да има нещо като информация поръчах си едно коте и едно куче може да ги видите
    Редактирано от manka : 09.04.2010 в 09:40.

  6. #6

    Подразбиране

    Ще имат легенда/клщч с цветовете,щампиран отстрани на гоблена,до картинката,или ще е залепена лепенка с номерата на конците.
    А колко големи гоблени търсиш и къде мислиш,че биха могли да им се намери пазар?

  7. #7

    Подразбиране

    ами горе долу като картина голяма ами казаха ми че сащ имат продажба но трябва да се поразпита там харесват много големи гоблени и затова питам дали има от къде да намеря схеми за големи гоблени

  8. #8

    Smile

    Вземи поразгледай разделите на гоблени, избери си нещо и тогава го потърси. Така няма да намериш нищо.................... Всеки има различно разбиране за големина на гоблена. Първо си изясни твоята позиция и търсене.

  9. #9

    Подразбиране

    получих гоблените аз си ги поръчах без конци и те са ми пратили само щампите на тях има номерация на конци но как се бродират с колко ката конец нищо не мога да разбера на тях пише с конци ариадна но дали има значение на колко ката помогнете

    виждам че тук пишете за някакви гоблени който не знам какви са мали значение какъв гоблен шиеш това немога да разбера
    Редактирано от manka : 09.04.2010 в 09:40.

  10. #10

    Подразбиране

    щом си ги получила купувай конците и започвай да шиеш ще пробваш с 2 или 3 ката конец и ще прецениш сама как е по добре защото всичко си зависи от едрината на самата панама ако е много едра естествено с 3 ката за да не прозира но това ти самата трябва да го прецениш дано съм ти помогнала поне малко
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

  11. #11

    Подразбиране

    Извинявай за забележката, но би ли слагала поне точки за край на изречението, за да те разберем по-добре какво пишеш.
    Колкото до броя нишки виждам, че Juli71 вече ти е отговорила. Купи си конци и пробвай - само с гледане и питане няма да стане.

  12. #12

    Подразбиране

    Моите щампи са много едри и се шият на 6 ката.

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Може ли да помоля някох които има схемата на таината вечеря да ми я прати на pissi_s@abv.bg. Искам да го започна но немога да го намеря в нашия град.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз също шия наградата си от конкурса,но панамата изисква 6 ката конец.Пробвах с 4 и с 6 и най-добре изглеждаше с 6-те катчета. Успех!

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •