Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 31
  1. #16

    Подразбиране

    искам да попитам някой може ли да ми помогне искам да сменя цветовете на щампираните ми гоблени които получих на тях са написани номерата на Ариадна конци искам да ги сменя с DMC някой ще може ли да ми помогне

  2. #17

    Подразбиране

    Според мен за щампи не си струва да даваш па ри за DMC ще ти излезе скъпичко,а мисля ,че ариадна са хубави конци.Все пак ако настояваш има таблици които може да ползваш за подмяна на конците, има ги някъде във форума потърси малко ,но и в магазин като идеш да си купиш конците също могат да ти помогнат.Дай снимки да видим какво ще шиеш!

  3. #18

    Подразбиране

    Щом са дадени за Ариадна,следвай легендата. При адаптацията ще се промени излъчването. Ако пък ти е за първи път , не си струва да се харчиш излишно .Ариадната са добри конци ,с блясък и добра покриваемост.Успех!

  4. #19

    Подразбиране

    благодаря ви просто исках да разбера

  5. #20

    Smile

    това са щампираните гоблени малки са но за първи път
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Чудесни са,остава само да ги ушиеш. Успех!

  7. #22

    Подразбиране

    май никой не разполага с схемата на тайната вечеря. щомникой не ми отговори

  8. #23

    Подразбиране

    ти писа ли в заявките за месеца? там все има някой който да ти помогне. все пак тук всички са много отзивчиви.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  9. #24

    Подразбиране

    не не съм писала в заявки за месеца и къде е това къде трябва да напиша

  10. #25

    Подразбиране

    В темата безплатни схеми, има заявки за месеца.Пиши там , все някой ще ти я изпрати.Не забравяй да си пишеш имейла.

  11. #26

    Подразбиране

    благодар ще я потърся сега

  12. #27

    Подразбиране

    Аз си поръчах 2 бр комплекта гоблени пълния вариант, на 11 count- а и я ших с конеца както е в 6 нишки. Станаха и двата много красиви. Ще ги снимам и ще ви ги покажа.

  13. #28

    Подразбиране

    Здравейте.Аз имам ушити две щампи и вече са в рамки и две вече са на финал.Много са лесни и приятни за шиене.И един съм порачала и утре ще ми го доставят.Когато се науча как се прави ще ви кача и снимки.Успех!

  14. #29

    Подразбиране

    И аз да питам за щампираните... Моя приятелка си е купила една красива балерина (щампа) едра панама.Има и съвсем тънки цветове в 1/4 от голямото квадратче, и не знае как да го шие.Аз също не мога да и помогна,не съм шила такива.Мисля,че гобленът е на Роялс Париж нещо такова

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Да споделя и аз моят опит с щампите...
    Подариха ми щампа за ЧРД. Гледах я, чудих се и накрая я ушис с бод кръстче с 3 нишки. Конците бяха Ариадна. Наистина на места не е ясно какво да се шие (разминават се цветовете и нишките от панамата), но аз си ги нагаждах. Резутатът не е идеално лош... даже ще си я рамкирам скоро.
    Според мен от щампите не бива да очакваме чудеса.
    Беше ми приятно докато шия, а това е най-важното.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •