Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 35

Hybrid View

  1. #1

    Smile

    Не си сама............
    И аз като съм само с децата си бода в парка. Даже мислех по едно време да сложа и една шапка за зяпачите........... Като си седна на пеещите фонтани и хем двете следя, сем си бода, хем сейр правя..............

  2. #2

    Подразбиране

    Извинявам се,че ще питам в чуждата темичка,но няма смисъл да отварям нова,Може ли и аз да попитам нещо,На каква панама ще е по-добре да се ушие на бълг,нераграфена или Аида 14,Аз ще я шия 1/1 но на коя ще е по добре и като размер ще има ли разлика в зависимост от панамата,

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Тъй ами! Що да седим и , като можем да боцкаме?
    Жалко, че не сме се засекли досега... На мен на фонтаните не ми е много удобно, че няма пейки с облегалки там, където децата могат да играят... А като ги пусна да се ровят в пясъка на детските площадки, все успявам да сложа някой бод...
    Диди, ако не успея за форумска среща, поне с теб можем да си направим една

  5. #5

    Подразбиране Отчет

    Момичета, с нескрита радост показвам готовото "произведение". Завърших го ден след като се роди бебчето, за чието семейство е предназначено, тъкмо навреме да го посрещне вкъщи
    Надявам се да ви хареса и благодаря отново на всички, които се включиха и ми дадоха съвет.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Bloody_Marry Виж мнение
    Момичета, с нескрита радост показвам готовото "произведение". Завърших го ден след като се роди бебчето, за чието семейство е предназначено, тъкмо навреме да го посрещне вкъщи
    Надявам се да ви хареса и благодаря отново на всички, които се включиха и ми дадоха съвет.
    Поздравления за успешното завършване на "молитвата"
    Новите собственици със сигурност много ще и се зарадват!

  7. #7

    Подразбиране

    Сега ако кажеш,че цялата я уши в Градската идвам и аз утре.Кофички и лопатки за малката,гобленче за мама.Честно аз откакто се оправи времето не мога да бодна нищо.Само вечер ако имам сили.Браво на теб!Хубаво посрещане ще му направите на бебето!

  8. #8

    Smile

    Кога успя, та ти в неделя само рамката беше ушила.
    Браво на теб,

  9. #9

    Подразбиране

    Весито, заповядай, ще си направим седянка, само слънцето отново да изгрее и съм там... Ще се познаем лесно
    Дидка, като гледам с каква скорост шият някои форумки, свят ми се завива, аз съм си направо охлюв в сравнение с вас... Добре че не гоня норма, гладна щях да си умра

  10. #10

    Подразбиране

    Поздравления за гоблена!,много е красив.
    А сега-малко въпроси-доколкото виждам в крайна сметка си го ушила1:1,така ли е и какви са крайните размери на готовия гоблен.
    Освен това искам да те попитам за рамката на молитвата оригиналните цветове от ключа ли използва,защото виждам,че тези за надписа са променени(явно и на теб лилавото не ти се е сторило хармонично за надписа).
    И накрая един въпрос към по-опитните гобленарки-ако ушия молитвата на българска панама(22 каунт ако не греша) ,но 1:4 какви ще са размерите на готовия гоблен ориентировъчно.
    Благодаря предварително!

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Frezia Виж мнение
    Поздравления за гоблена!,много е красив.
    А сега-малко въпроси-доколкото виждам в крайна сметка си го ушила1:1,така ли е и какви са крайните размери на готовия гоблен.
    Освен това искам да те попитам за рамката на молитвата оригиналните цветове от ключа ли използва,защото виждам,че тези за надписа са променени(явно и на теб лилавото не ти се е сторило хармонично за надписа).
    И накрая един въпрос към по-опитните гобленарки-ако ушия молитвата на българска панама(22 каунт ако не греша) ,но 1:4 какви ще са размерите на готовия гоблен ориентировъчно.
    Благодаря предварително!
    Благодаря!
    Да, уших го 1:1 на българска бяла панама (22 каунт, както ме информираха съфорумките) и не съжалявам, защото това, което шиех 1:4 стана доста голямо и надали щеше да ми хареса - щеше да се получи твърде много "въздух" и няма да стои добре (според мен). Вероятно ако се шие на Аида 14 ще стане идеалният размер - нито малко, нито голямо. Готов размер в момента не мога да измеря, че го дадох за рамкиране, в петък ще го напиша.
    Цветовете си ги подбрах сама от конците, които имах в момента, не за друго, а защото една вечер реших да го започна и нямах търпение да чакам до другия ден 3-4 дена се рових да търся най-подходящия вариант за подарък и след като изгледах найсестотин броя бебешки мотиви, ми попадна тази красота и реших, че ТО ще е Та така... Рамката оставих в кафявата гама, защото прилича на стар пергамент, надписът е в тъмно синьо, Мадоната е в жълто, ореолите и кръста на Библията са златно ламе, а Библията е в тъмно зелено. Ако решиш, ще погледна номерата на конците и ще ти ги изпратя.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessito75 Виж мнение
    Сега ако кажеш,че цялата я уши в Градската идвам и аз утре.Кофички и лопатки за малката,гобленче за мама.Честно аз откакто се оправи времето не мога да бодна нищо.Само вечер ако имам сили.Браво на теб!Хубаво посрещане ще му направите на бебето!
    Е , не ! Вече ще искам снимка от тази "гледка в парка"! Като знам РАЗМЕРА на гоблена, Веси ,ще ти трябват две пейки- едната за схемата и конците и другата за теб!

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    1:4 става горе долу 25 на 35 см не казвам с точност че още не е ушита напълно и премерих приблизително-шие се на неразграфена българска панама
    Редактирано от puxito : 14.04.2010 в 21:06.
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

  15. #15

    Подразбиране

    а на кръстчета става 21 на 28 като отстрани оставяш по малко от панаматано заедно с нея са това размерите и става много симпатична-шие се на аида 14
    Редактирано от puxito : 14.04.2010 в 21:06.
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •