Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 35 от 35

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    на аида 14 ще трябва да шиеш с кръстчета, на бг панама гобленов бод. разликата в размера ще е почти двойна

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря на всички за отзивчивостта.
    За пореден път бях приятно изненадана колко са мили всички съфорумки.Досега винаги когато съм имала въпрос или молба за съвет или схема,съм получавала отговор от няколко от вас.
    Желая на всички здраве и благоденствие.

  3. #3

    Подразбиране Вече в рамка :)

    Топла-топла
    Обаче толкова бързах да я подаря, че забравих да я измеря, много съм
    Но приятелите живеят близо, така че когато имам сгода ще помоля да ми я дадат обратно, за да поправя грешката...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Чудесен подарък си направила за приятелите си

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря ви за хубавите думи, много сте мили, момичета!
    Толкова ми харесва текста на тази молитва, че ми се иска във всеки дом да я има. Планувала съм да я ушия поне за 2 братовчедки, дано не ми омръзне .
    Решила съм да си направя и мой вариант, въртят ми се в главата сума ти идеи, ама с изпълнението ще видим как ще стане, че още съм


    Doris, само да се оправи времето и да оздравеем с дечурлигата (нападна ни някакъв гадничък вирус тия дни), пак хукваме към парка, който иска да се присъедини е добре дошъл! Фотоапаратът е винаги с мен, така че специално за теб ще накарам някой да щракне!
    Vessi , кофички и лопатки - бол, взимай дятето и "Балеринката" и идвай на "Големите люлки" (детската площадка до Сентрал Парк), само слънцето да светне и сме там.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •