Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 35 от 35
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessito75 Виж мнение
    Сега ако кажеш,че цялата я уши в Градската идвам и аз утре.Кофички и лопатки за малката,гобленче за мама.Честно аз откакто се оправи времето не мога да бодна нищо.Само вечер ако имам сили.Браво на теб!Хубаво посрещане ще му направите на бебето!
    Е , не ! Вече ще искам снимка от тази "гледка в парка"! Като знам РАЗМЕРА на гоблена, Веси ,ще ти трябват две пейки- едната за схемата и конците и другата за теб!

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Bloody_Marry Виж мнение
    Момичета, с нескрита радост показвам готовото "произведение". Завърших го ден след като се роди бебчето, за чието семейство е предназначено, тъкмо навреме да го посрещне вкъщи
    Надявам се да ви хареса и благодаря отново на всички, които се включиха и ми дадоха съвет.
    Поздравления за успешното завършване на "молитвата"
    Новите собственици със сигурност много ще и се зарадват!

  3. #33

    Подразбиране Вече в рамка :)

    Топла-топла
    Обаче толкова бързах да я подаря, че забравих да я измеря, много съм
    Но приятелите живеят близо, така че когато имам сгода ще помоля да ми я дадат обратно, за да поправя грешката...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #34

    Подразбиране

    Чудесен подарък си направила за приятелите си

  5. #35

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ви за хубавите думи, много сте мили, момичета!
    Толкова ми харесва текста на тази молитва, че ми се иска във всеки дом да я има. Планувала съм да я ушия поне за 2 братовчедки, дано не ми омръзне .
    Решила съм да си направя и мой вариант, въртят ми се в главата сума ти идеи, ама с изпълнението ще видим как ще стане, че още съм


    Doris, само да се оправи времето и да оздравеем с дечурлигата (нападна ни някакъв гадничък вирус тия дни), пак хукваме към парка, който иска да се присъедини е добре дошъл! Фотоапаратът е винаги с мен, така че специално за теб ще накарам някой да щракне!
    Vessi , кофички и лопатки - бол, взимай дятето и "Балеринката" и идвай на "Големите люлки" (детската площадка до Сентрал Парк), само слънцето да светне и сме там.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •