Показване на 1 до 15 от 15

Тема: neli_

  1. #1

    Подразбиране neli_

    Най-после и аз се реших да ви покажа етапче от това което шия в момента.Гоблена е на ХАЕД и се казва Ascendant.Надявам се да ви хареса как се получава до момента.
    Редактирано от neli_ : 10.04.2010 в 07:29.

  2. #2

    Подразбиране

    Да покажа малко напредък

  3. #3

    Подразбиране

    Да покажа до къде я докарах с моя Хаед,че напоследък все по-честичко взе да ме домързява да хващам иглата и седя повечко пред компютъра.

  4. #4

    Подразбиране

    Да покажа един скромен процес.Нещо музата ми май е отишна на почивка на някое екзотично място,а мен ме е зарязала тук

  5. #5

    Подразбиране

    Скоро не съм показвала нищичко затова май е време да се отчета.Искаше ми се вече да бях на фона и да го приключвам,но ще се гледаме с него още известно време.

  6. #6

    Подразбиране

    Честита Нова Година,момичета.Пожелавам на всички ви много здраве,защото то е най-важно и без него сме нищо,много щастливи мигове с любимите хора и свободно време за нашето хоби!Благодаря на всички надникнали в страничката ми,без вас нямаше да стигна и до половината на този гоблен.Arrow,въобще не е нахално,дори е стимулиращо!За всички чакащи с интерес-едно етапче,а следващия път-вече трябва да е готов

  7. #7

    Подразбиране г

    Да ви се похваля с моят първи ХАЕД-вече е готов,изпран и изгладен Благодаря на всички вас за подкрепата и окуражаването през цялото време на борба с този гоблен

  8. #8

    Подразбиране 1327 Following the Example of the Gods

    С малко закъснение да ви покажа новия си проект.Искаше ми се да съм понапреднала още,но новото ми работно време не ми позволява да му отделям времето което ми се иска.По-рано бях на смени и имах повече време за боцкане било след първа или преди втора смяна,а сега с тази редовна-нещо не ми спори А и избягвам да шия на лампа такива големи гоблени,а и с тези цветове Така че остава само на една събота и неделя,а с тези размери дано в близките 10 години успея да го завърша.А сега и малко инфо за гоблена-размерите му са 900/554 бода,81 чисти и 119 смесени цвята,шия го на обикновена бяла,неразграфена с гобленов бод

  9. #9

    Подразбиране

    Ето с какво се утешавам вечерно време когато немога да шия ГК

  10. #10

    Подразбиране

    Като гледам още малко и ще направя една година откакто не съм се отчитала и май е време да си поотупам темичката от прахоляка Не че има и кой знае колко за показване.С рогоблена стигнах до тук.Захванала съм се по-сериозно с него,че иначе няма да му се види скоро края. А междувременно избоцках ето този сладък мъник.Това ми беше първата черна панама и първите кръстчета

  11. #11

    Подразбиране

    Рогоблена готов и изпран

  12. #12

    Подразбиране

    Нелка прекрасна е.И кога ли ще ни оставе свободно време да се видим наистина.

  13. #13

    Подразбиране

    Много нежен гоблен. Поздравления за красотата, която ще си имаш в къщи.

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за хубавите думи и подкрепата през цялото време Лиленце,надявам се че ще дойде и този момент.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Супер е.И този ми е в плановете,но както съм я подкарала може и да е в следващия живот.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •