Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране ПОМОЩ за поръчка на гоблен от сайта на Вилер

    Здравейте! Моле помогнете ми ,ако имате информация за това как става поръчката на гоблен по интернет от сайта на Вилер. Интересува ме конкретно дали някой е поръчвал от там . Проблемът при мен е ,че нямам кредитна карта ,а бих искала да преведа парите авансово -само че не е посочена банкова сметка ,по която да преведа парите. Някой може ли да ми помогне с информация ? Благодаря.

  2. #2

    Подразбиране

    Пишеш им на емайла кой гоблен искаш да си поръчаш и че искаш да платиш по банков път. Те ще ти пратят номера на банковата сметка и сумата, която трябва да им преведеш. Веднъж съм поръчвала по този начин и нямаше проблем

  3. #3

    Подразбиране

    Много ти благодаря за бързия и изчерпателен отговор! Страшно много ми помогна!
    А имаш ли представа за колко време пристига гоблена от Германия до България и приблизително колко са транспортните разходи ?

  4. #4

    Подразбиране

    Транспортните разходи са между 5 и 6 евро ако си поръчваш един гоблен, за по-голяма бройка са повече, но не мога да се сетя колко. За доставката е различно, защото първо трябва да си получат парите, а времето за което ще ги получат зависи от коя банка пращаш и т.н

  5. #5

    Подразбиране

    доставката е за 1 месец, а цените идват като в бг, като ти сложиш всички такси и разходи. за превод до германия банките искат към 5 евро такса.
    гоблен до 150 грама до германия е 3,50 евро, до бг вероятно ще е около 10 евро. пращат само препоръчно, а това оскъпява с 2 евро доставката

  6. #6

    Подразбиране

    jane_f и jumper много ви благодаря за отговорите!

  7. #7

    Подразбиране

    ако се интересуваш сериозно мога да се обадя по телефона и да ги питам точно

  8. #8

    Подразбиране

    да, съвсем сериозно е. искам да си поръчам гоблена принцеса Сиси и освен цената, която знам от сайта им се интересувам колко още евро трябва да се платят транспортни разходи и по коя банкова сметка да се преведат парите.но обаждане по телефона ми се струва много скъпо, а освен това аз не знам немски или английски език, затова се въздържах от този начин за събиране на информация. не бих искала по никъкъв начин да натоварвам с това и някой друг, просто не е редно.благодаря за предложението!

  9. #9

    Подразбиране

    аз съм в германия и за мен не струва нищо едно обаждане. а защо не искаш от коутс да го вземеш?

  10. #10

    Подразбиране

    защото в тази фирма гобленът стува 400лв. ,докато от сайта на Вилер мога да го закупя за 162Евро + транспортните разходи и ще излезе по-евтино. НО това не е основния ми мотив да искам да го купя от Германия . Купих си гоблен от България на Солария от магазин ,който се оказа ,че не е оригинален и от тогава реших ,че ще купувам ,когато мога,директно от производителя.

  11. #11

    Подразбиране

    определено ще е по-евтино. утре ще се им се обадя и ще питам колко е доставката

  12. #12

    Подразбиране

    Много ти благодаря!

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    сори за забавянето, сега успях да се обадя, 5,50 евро е доставката отнема от 2-3 седмици след като получат парите. поръчваш си на сайта и те ще ти пратят мейл с данни за сметката

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •