Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране Ето как отслабнах с цели 15 килограма за 4 седмици с помощта на 2 невероятни продукта

    Момичета попаднах на този сайт http://www.hollywood-diets.org/bg/?c=x&k=bg за два продукта, които на мен лично са ми съмнителни,все пак уж били безплатни само разходите по транспорта си плащаш, но все пак ви искам мнението ? Дали е реално или не?
    Имаше и на вариант за мъже , но не си спомням къде беше
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 12:44.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    На мен също ще ми е любопитно да узная мнението ви за тези продукти. Вчера гледах рекламата и дълго се чудих как така ще са безплатни. Освен това ми се струва че снимките на момичетата са монтаж.

  3. #3

    Подразбиране

    Пълни глупости..Поредната зарибявка.Може и да ти изпратят нещо безплатно, но да не ти излезе соленичко след това.Не само здравословно.Все пак си даваш лични данни за доставка.

    Внимавай!!!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #4

    Подразбиране още

    Убедена съм,че има уловка,но каква ли етака,че внимавайте

  5. #5

    Подразбиране

    Акай (Ачай) е много популярен продукт от Бразилия. Продават го като сок, на прах, на таблетки. Един от най-силните антиоксиданти и т.н.
    В северна Америка, стана много популярен след като се появи една жена (в предаването на Опра), която твъдеше че е отслабнала чрез него.
    По повод поръчките през нета: Изчетох много форуми и голяма част от хората се оплакват, че след първата безплатна поръчка, за която се плаща само доставка, фирмата си тегли нормалната сума от дадената вече кредитна карта.
    Те имат данните на картата и 20 или 30 дни след първата безплатна доставка пращат нова доставка на стойност от 80 - 90 американски долара. Също така казват, че отказването от доставка е много трудно.
    Някои от тях са прибягнали до закриване на кредитните карти.
    Сока от Акай е много вкусен. На мен много ми хареса. Той може да се пие и като обикновен натурален сок.
    Ако имате въпроси- питайте тук съм
    slava@vassev.com

  6. #6
    danaildd
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    този сайт не работи нормално де
    ако искаш продукт който работи само абц акай бери е за отслабване а другите акай бери за по добро здраве тук ги има всички тук е само АБЦ-то

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •