Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 39 от 39
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neli_ Виж мнение
    Справила си се страхотно с ангелчето,а и щом си стигнала до тук много скоро ще му се види краят.Новото начинание също е прекрасно.Само да попитам ще му шиеш ли фон или това е от панамата на която и се заличават разграфяванията при пране?


    Това е обикновена бг разграфена панама,така че ще шия фон.
    С подобна трудност гоблени за мен си заслужава да си има фон и да има завършен вид гоблена.За сега обаче ще чакат в шкафовете
    Този ангел е най-трудният гоблен, който съм шила.Вярвате ли?

  2. #32

    Подразбиране

    Но крайният резултат си заслужава,прекрасен е.И дано в най-скоро време ни го покажеш в напълно завършен вид

  3. #33

    Подразбиране

    Ето какви ги творя...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от galina_iv : 20.04.2012 в 15:47.

  4. #34

    Подразбиране

    Ето ангелът готов.Очаквайте скоро и пеперудата.Фончетата ще чакат,защото за сега имам други планове.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #35

    Подразбиране

    всичко е по план , получава се много красиво
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  6. #36

    Подразбиране

    Леле Хаед и то не един а няколко гоблена...разкошни са!!!Браво на теб!!!Аз макар че съм фен на ХАЕД досега не съм шила нищо тяхно,е имам един започнат...а ти си шиеш няколко и то великолепни гоблена!!!Браво!!!
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #37

    Подразбиране

    И двата са страхотни Аз лично много харесвам черно -белите гоблени на ХАЕД, много са сполучливи , но доколкото съм чувала са също толкова трудни за шиене

  8. #38

    Подразбиране

    Браво, Гале, страшна си! Как ти стига времето и нервите за такива трудни и големи гоблени!?



    Че и фон ще се шие...
    radika@mail.bg

  9. #39

    Подразбиране

    Реклама:
    Моите искрени поздравления за красивите гоблени на ХАЕД, които шиеш!

    Всяка единично бодче в тях си заслужава!

    Създаваш красота, която ще те радва!

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •