Показване на 1 до 15 от 25

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Реших да използвам темата, тъй като заглавието е много подходящо. Искам и аз да ви помоля за малко помощ

    Това незнам точно как е нарича, нещо средно между болеро и жилетка.
    Може ли някой да ми помогне с кройката, плетката мога и да я променя макар че тази е мн подходяща, но искам кройката да е същата, та ще се радвам ако някой сподели опит. Аз нямам особено голям опит в плетенето и май това ще ми дойде малко трудничко , ама пусти мечтиии

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от _Veronika Виж мнение
    Реших да използвам темата, тъй като заглавието е много подходящо. Искам и аз да ви помоля за малко помощ

    Това незнам точно как е нарича, нещо средно между болеро и жилетка.
    Може ли някой да ми помогне с кройката, плетката мога и да я променя макар че тази е мн подходяща, но искам кройката да е същата, та ще се радвам ако някой сподели опит. Аз нямам особено голям опит в плетенето и май това ще ми дойде малко трудничко , ама пусти мечтиии
    _Veronika, Това което си избрала е лесно за изпълнение. Започва се от средата на врата и там се завършва. Бримките определяш спрямо шиината на рамото. Плете се на лента като шал, като се наддават бримки от двете страни, в зависимост от това, колко дълго искаш да стане. Като стигнеш до средата на гърба долу, започваш симетрично да свиваш наддадените бримки и завършваш горе на врата и зашиваш. Получава се кръг. Налови си толкова бримки , колкото широк трябва да е гърбът и изплети, колкото дълго искаш да е. Завърши с кителоване към врата. Дано съм обяснила добре. Ако има нещо неясно, ще помагам.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •