Показване на 1 до 15 от 25

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    здравей. след като разгледах схемата моето мнение е, че се започва от средата, като втория ред - стълбчетата се изплитат в долната обща бримка ( в която са събрани трите стълбчета). втория вариант е, като се плетат междинни синджирчета - 3бримки, и накрая, като изплетеш втория ред, изплиташ реда синджирчета, като захващаш след всяка трета бримка за междинното редче. не знам дали ще разбереш каква ми е идеята, но дано съм била полезна.

  2. #2

    Подразбиране

    Ето и моят вариант - плетеш си бримки синджир, които съединяваш в кръг. Предполагам пише някъде с колко бримки синджир започваш. Минаваш на втория ред като едното стълбче заместваш с 3 бр. синджир, още 2 високи пълнежа и завършваш всички заедно, 3 бр. синджир, 3 високи пълнежа, завършващи заедно, 3 бр. синджир и още 3 в.п., завършващи заедно. И тук имаш 2 варианта, за да направиш 3-тия ред: 1-ви вариант - 1 прилепена бр. и се връщаш в средата на синджирчето. Първия в.п. заменяш с 3 бр. синджир и правиш още 5 в.п. като бодеш все в същия синджир отдолу, после другата група 6 в.п. в следващия синджир, последните 3 в.п. мисля, че се бодат в първия в.п., после правиш синджира отколкото бр. е като в средата го прикрепяш за кръгчето и накрая правиш другите 3 в.п.; 2-ри вариант - с прилепени бр. слизаш по в.п. до кръгчето, правиш половината синджир, 3 в.п., 6 в.п. и т.н и завършваш отново със синджир до кръгчето, откъдето си почнала.
    Не зная дали съм права и какво разбра, но ти пожелавам успех. И очакваме да видим готовото изделие.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •