Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 25 от 25
  1. #16

    Подразбиране

    моля някой да ми помогне със схемата
    къде сте
    Познанието се добива лесно за разлика от мъдростта.

  2. #17

    Подразбиране

    Схемата е много ситна и не се чете, но по принцип се започва от там, където пише 1 ред.

  3. #18

    Подразбиране

    Започваш от розовата линия, плетеш едната част, после следваш другата част.На прима виста ,така го виждам

  4. #19

    Smile

    благодаря за отговора така ще направя
    Познанието се добива лесно за разлика от мъдростта.

  5. #20

    Подразбиране

    Здравейте,искам да помоля за разгадаването на една плетка ,която прилича на листенца или ромбчета,в модела има обяснение ,но аз не мога да разбера как се изплита опаковата бримка.Това е модела със схемата.Благодаря. http://domosed-ka.ru/flora/

  6. #21

    Подразбиране

    Ето какво аз разбрах.Четири реда се плетат като се изплитат 3 бримки, а на четвъртата се намята без да се изплита. Така се получават 3 лицеви, а тази, която ти изглежда опакова всъщност е неизплетената с четири намятки върху нея. На петия ред всичко се изплита лицево. Бримката върху която са намятките, се изплита заедно с тях. Шестият ред е опаков. И се започва отначало, като се слагат намятките върху средната отпредишните три лицеви бримки.
    IMGP8891.jpgIMGP8890.jpg

  7. #22

    Подразбиране

    здравейте, аз съм малко нова в тази насока, плела съм но отдавна и не по схеми, харесах си една шапка но нямам никаква идея как трябва да стане, и изобщо как се плетат шапки, ето я и нея 6апка.jpg

  8. #23

    Подразбиране

    искам да попитам как се започва чораб или терлици аз ги плета от долу където са пръстите ане отгоре

  9. #24

    Подразбиране Схема

    Търся схемата на този пуловер или идеи как се плетат плетениците. Благодаря
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  10. #25

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето тук е схемата :
    http://clubmasteric.ru/shemi-vasanie...i-pulover.html

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •