Показване на 1 до 15 от 93

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, няма ли желаещи от Бургас да ходят на срещата?????
    А от Ямбол???
    ..::Gobelin World::..

  2. #2

    Подразбиране

    От Ямбол има една, която "с единия крак вече е тръгнала към Сливен" Цитирам mari_ar и горещо се надявам и другият крак да го последва. А бургазлийки нещо си мълчитеЗащо така? Ако няма други мераклии, Кейси, хващай автобуса и ела поне ти.

  3. #3

    Подразбиране

    А ние понеже ще пътуваме с кола и мога да стигна до " Била" в Сливен...........до толкова познавам града, а може и до центъра да се оправя. Дали ще има желаещ от Слевен да ни посрещне пловдивчанки и да ни съпроводи с кола или да се качи при нас- до хотела.
    До там сигурно няма да се оправя.
    Иначе от Пловдив до Сливен няма да е проблем.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    А ние понеже ще пътуваме с кола и мога да стигна до " Била" в Сливен...........до толкова познавам града, а може и до центъра да се оправя. Дали ще има желаещ от Слевен да ни посрещне пловдивчанки и да ни съпроводи с кола или да се качи при нас- до хотела.
    До там сигурно няма да се оправя.
    Иначе от Пловдив до Сливен няма да е проблем.
    Нямам кола, но съм готова да ви посрещна на Била и да ви съпроводя до хотела, ако се намери място за мен във вашата кола.

  5. #5

    Подразбиране

    Дорис, тия шотландските нали знаеш че са ми любими
    Лелее тя се почна от сега

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, живот и здраве там сме. Като виждам каква е атмосферата тук във форума, представям си как ще е там. Може би няма да мога да катеря баирите, но ще съм там.
    marji, имам една молба - кажи къде продават прослувутите СЛИВЕНСКИ МИЛИНКИ ? Преди години/като учих там/ имаше една малка фурна под кино;;Българка;, дали още е там?
    ..::Gobelin World::..

  7. #7

    Подразбиране

    Не знам за коя фурна говориш, но ги има на няколко места - на Двата аслана, по главната до комплекс Печ, до пожарната... Ти само ела, пък милинките са лесна работа...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •