Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 37 от 37

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Да, и на мен ми е интересно, защото... Едно време брат ми казваше: "Ти си живото доказателство, че човекът произхожда от маймуна"
    Много си го обичам де. Та, би ми било полезно и на мен това с електроепилацията.

  2. #2

    Подразбиране

    От както ми спукаха една вена точно зад коляното и не съм стъпвала на козметичка

  3. #3

    Подразбиране

    Да ви се оплача - нали ходех на горещата кола маска - и ми се врастнаха едни косъмчета, ама на дълбоко и сега направо не знам, опитах се да ги оправя с игла, но станаха на ранички и вече наистина се притеснявам Почетох малко из форуми и май на едното място се е спукал и капиляр и вече сериозно обмислям дали да не ида на дерматолог, моля за съвет какво да правя
    Ако някой знае къде в Пловдив работят със студена кола маска а също и фотоепилация да казва, защото топлата кола явно хич не влияе добре...

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте,
    мисля тези дни да си купувам епилатор, но все още се колебая какъв да е. Мислех си за Braun или Philips, но не съм се спряла окончателно на марка. Чудех се вие какви епилатори ползвате и струва ли си да дам над 150лв. за скъпите модели?

  5. #5

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Mimeto Виж мнение
    Здравейте,
    мисля тези дни да си купувам епилатор, но все още се колебая какъв да е. Мислех си за Braun или Philips, но не съм се спряла окончателно на марка. Чудех се вие какви епилатори ползвате и струва ли си да дам над 150лв. за скъпите модели?

    Моят е Braun за около 60 лева го купих преди 2 години.
    Мн съм доволна, с 2 приставки е, но аз не ги използвам почти
    Ами независимо от цената все една и съща работа вършат
    Майка ми ползва също Braun от около 5 години и няма проблем с него до сега

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #6

    Подразбиране

    Честно казано според мен си струва - тези, които са на тези цени - над 100 лв. имат много хубави представки - ситна, дребна, бръсначка, за интимни зони, някои от тях имат и охлаждаща ръкавица, което според мен е добре Аз имам от преди бая време и също се замислям, но за съжаление не мога да си ги позволя, сега си мисля лятото като работя да отделя пари и за това, понеже кожата ми е много чувствителна и много ме боли
    Само че внимателно подбери марката и мястото откъдето ще го купиш

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •