Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 37 от 37
  1. #31

    Подразбиране

    Аз също съм доволна от фотоепилацията,но се прави зимата. А за болезненото - не е. Ако искаш се консултирай с една приятелка д-р Стоилова от Dermavist. Ако искаш ще ти дам координати.

  2. #32

    Подразбиране

    Борбата с врастващите косъмчета е много лесна: с пилинг крем.
    Моята кума използва царевично брашно, но аз не бих рискувала да запуша каналите, че съм си патила...

  3. #33

    Подразбиране

    A нещо за борбата със страха от епилатора... Имам си епилатор и никога не съм го пробвала, само като го пусна и като забръмчи и като видя колко бързо се върти и се ужасявам... Не знам някакви асоциации със зъболекарски кабинет ли имам, какво ли...

  4. #34

    Подразбиране

    Уф, тези гадни машинки са достойни за Светата инквизиция. И на мен нещо ми се обръща като го включа, но пък си е избил парите 100 пъти. И моя, като на STOP-73 е Филипс от 2000 година

  5. #35

    Подразбиране

    Аз пък направих няколко курса електроепилация-крака,ръце,мустаци и забравих за епилатори и тем подобни.Изобщо дори и не мисля вече за окосмяването

  6. #36

    Подразбиране

    Разкажи по-поробно.Имам предвид боли ли, колко курса се правят, каква е ефективността и съответно цената.както и къде си ги прави.

  7. #37

    Подразбиране

    Реклама:
    Да, и на мен ми е интересно, защото... Едно време брат ми казваше: "Ти си живото доказателство, че човекът произхожда от маймуна"
    Много си го обичам де. Та, би ми било полезно и на мен това с електроепилацията.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •