Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 37
  1. #1

    Подразбиране LPG,фотоепилация и др. такива

    Момичета идва лятото и с него и нуждата за по- дълготрайно обезкосмяване

    Във връзка с това се замислих :? - някой пробвал ли е някой от по- новите методи и съответно с какви впечатления е останал ?
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Доколкото ми е известно по-новите методи са и доста по-скъпички.Не съм пробвала нищо,но и нямам нужда,от толкова години ходене на кола-маска не ми останаха косми за махане............

  3. #3

    Подразбиране

    Моя съвет е- епилирайте си се сами в къщи.С обикновени епилатоари- но не се бръснете, по възможност никъде! С течение на времето епилирането не е болезнено /даже и с най-евтините епилатори/ пък да не говорим , ако можете да си позволите нещо марково (заслужава си- по-безболезнени и безшумни са). Освен това, поникналите след епилазята косми са много по-малко и с времето броя им намалява. не е като при бръсненето...
    Относно новите и модерни методи- и аз съм любопитна и искам да узная "от извора" т.е. от някои пробвал- ефикасни ли са, болезнени, скъпи; заслужава ли си?Много съм любопитна...

  4. #4

    Подразбиране ....

    Доколкото ми е известно , фото епилацията е най добрата (но и най скъпата). Лазарната епилация е сравнително по достъпна ,но трайността и е няколко месеца . Скоро се каня да ходя в "Пикасо" където една продцедура е около 10 евро. След това ,ще ви споделя какъв е бил резултата

  5. #5

    Подразбиране

    аз също знам,че е много ефикасна,но не е вечна все пак...ето малко информация:
    http://www.beautyface-bg.com/photowaxing.htm
    http://www.fashion.bg/cosmetics/tips/epiflash.php


  6. #6

    Подразбиране за епилацията.....

    ако сте се решили интересувайте се колко боли,защото аз няколко дена не можех да нося бельо :? и е доста болезнено-не помня как се наричаше въпросната епилация но беше на импулси ток :twisted: резултатът беше до 2 месеца,после по старо му
    Make love , not war!

  7. #7

    Подразбиране

    Аз си предпочитам добрия стар епилатор или домашна кола маска (ако имам прекалено много косми). Само един проблем имам - с епилатора врастват косъмчета в кожата, но напоследък и на това му намерих цаката.
    А между другото LPG не е ли метод за премахване на целулит, а не на косми?

  8. #8

    Подразбиране :)

    Цитат Първоначално написано от Marinera
    Аз си предпочитам добрия стар епилатор или домашна кола маска (ако имам прекалено много косми). Само един проблем имам - с епилатора врастват косъмчета в кожата, но напоследък и на това му намерих цаката.
    А между другото LPG не е ли метод за премахване на целулит, а не на косми?
    миличка като си му намерила цаката би ли споделила как, че и аз имам същия проблем и с кожен лекар се консултирах, изписа ми разни мазила ама пак същото и най-лошото е ,че ми стават направо пъпчици където са косъмчетата
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Който разбере да казва наистина,че и аз съм така...аз само на краката се епилирам с епилатора,другаде просто не мога...а и по принцип кола маската съвсем не е скъпа,а и е много ефективна

  10. #10

    Подразбиране мода

    И аз използвам епилатор Някой използвал ли е депилатуари и какво мисли за тях

  11. #11

    Подразбиране

    Преди ползвах, защото ме болеше, но не са ефективни...имам предвид,че окосмяването не намалява, все едно ги бръснеш, същата работа е... Освен това някои миришат да не ти разправям на какво Моят съвет към тези, които мислят да ги използват е да се опитат да се преборят с болката от епилатора и колата, защото те са ефективни и не са за един 1 ден :wink:

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Marinera
    Аз си предпочитам добрия стар епилатор или домашна кола маска (ако имам прекалено много косми). Само един проблем имам - с епилатора врастват косъмчета в кожата, но напоследък и на това му намерих цаката.
    А между другото LPG не е ли метод за премахване на целулит, а не на косми?
    Аз също използвам от 6 години ел. епилатор в къщи си се епилирам, много съм доволна.Но от време на време и при мен се появява проблема с врастване на косъмчета.Моля Marinera да сподели как се справя с проблема Преди това посещавах дълги години козметичен салон и кола маска, но и при нея се получаваше същото с врастването, а да не говорим колко скъпи станаха процедурите и горещата кола маска е много вредна по принцип.

  13. #13

    Подразбиране

    Temenuzhka,защо да е вредна?За пръв път го чувам :? Ако знаеш защо точно е вредна може ли да кажеш,че ако наистина е опасно да спирам,защото и аз ходя и то най-редовно :? Иначе според мен не са скъпи...ето цените на козметичката при която аз ходя:

    крака - 8 лв.
    триъгълник - 2 лв.
    крака + триъгълник - 9 лв.
    ръце - 4 лв.
    мишници - 2 лв.
    триъгилник + мишници - 3 лв.

    за мъжете:
    гърди - 4 лв.
    гръб - 4 лв.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sweety
    Temenuzhka,защо да е вредна?За пръв път го чувам :? Ако знаеш защо точно е вредна може ли да кажеш,че ако наистина е опасно да спирам,защото и аз ходя и то най-редовно :? Иначе според мен не са скъпи...ето цените на козметичката при която аз ходя:

    крака - 8 лв.
    триъгълник - 2 лв.
    крака + триъгълник - 9 лв.
    ръце - 4 лв.

    за мъжете:
    гърди - 4 лв.
    гръб - 4 лв.
    sweety къде се намира тази козметичка,защото прекалено ниски ми се виждат цените,да не е било преди време

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Ами ако преди време се разбират две седмици :wink: Наистина е страшно евтино и аз също се учудих като чух...но козметичния салон не е луксозен или нещо такова :wink:

    Ето телефона и адреса от визитката й:

    адрес: ул."Гладстон" 34 (ако искаш да се ориентираш най-точно виж на www.bgmaps.com , намира се точно срешу Лъкито преди едно фотостудио)


    телефон:
    032/653 427 - в салона
    gsm: 0887 533 327

    Между другото виж ценоразписа по-горе, сега се сетих и за мишниците :wink:

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •