Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 20
  1. #1

    Smile Бързи вкусен сладкиш с ябълки + стафиди

    Необходими продукти:
    3 яйца
    5/ 6 ябълки, обелени и нарязани на едро
    1 пакетче бакпулвер
    1 пакетче ванилия
    6 суп.лъжици брашно
    6 суп.лъжици захар
    стафиди

    Върху намазнена тавичка се нареждат ябълките. Поръсват се с бакпулвера.
    Яйцата със захарта и ванилията се разбиват хубаво в отделен съд. На ръка с разбъркване се добавя брашното да поеме, все едно правите смес за кекс.
    Поръсвате ябълките със стафиди/ с орехи също става мн хубаво/ и ги заливате с яйчената смес. Печете в загрята загрята фурна до зачервяване.
    Бон апети!
    [IMG][/IMG]

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  2. #2

    Подразбиране

    Изглежда апетитно, но ме смущава поръсването на бакпулвера. Никога не съм правила така.

  3. #3

    Smile

    Няма страшно, поръси ги равномерно и почват да шуштят ябълките
    Маржи, направи ли го ти? Отзиви чакам

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  4. #4

    Подразбиране

    Все още не съм пробвала твоя сладкиш, защото в събота и неделя бяхме на тема "кекс". Непременно обаче ще го направя в скоро време. Изглежда много апетитно...

  5. #5

    Подразбиране

    Бакпулвера не е ли за брашното - да шушти тестото
    Защо се слага върху ябълките ?
    Аз съм правила подобен сладкиш по рецепта на Захарчето - като поотлежи става още по-вкусен

  6. #6

    Подразбиране

    Юра, моята е със същите съставки, само в количеството има разлики. Но това с бакпулвера наистина ми е странно. За пръв път го чувам тоя трик, пък уж се славя като сладкарка...

    Редактирам се - в моята има и бисквитен блат отдолу. Ками, бакпулверът с ябълките ли реагира?
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  7. #7

    Подразбиране

    Сладкиша е страхотенКойто не го е правил да побърза...а не да умуваТова е точната рецепта
    „Борбата е моята стихия, а победата — моето правило."

  8. #8

    Smile

    Цитат Първоначално написано от 3axap Виж мнение

    Редактирам се - в моята има и бисквитен блат отдолу. Ками, бакпулверът с ябълките ли реагира?
    Да, започват да шуштят Радвам се, че е харесал на изпробвалите го

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #9

    Подразбиране

    Благодаря,Ками и аз съм сред изпробвалите твоята рецепта.Сложих и стафиди и орехи,получи се , и много ми хареса


  10. #10

    Smile

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Благодаря,Ками и аз съм сред изпробвалите твоята рецепта.Сложих и стафиди и орехи,получи се , и много ми хареса

    Радвам се Аз го правя мн често, като имам ябълки в излишък

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #11

    Подразбиране

    kamellia, благодаря за рецептата. Вчера го спретнах и моят мъж много го хареса

  12. #12

    Подразбиране Ето и моят

    Цитат Първоначално написано от Carina Виж мнение
    kamellia, благодаря за рецептата. Вчера го спретнах и моят мъж много го хареса
    Аз направих този ябълков сладкиш.Малко по-различни са му съставките,но е много вкусен .Ползвах рецепта от друг форум и съм много доволна от резултата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Сладкиша вече стана любим у нас -взимам акъла на комшийките с него
    Благодаря за идеята!!!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    zdraveite vsi4ki koito se namirate v tozi forum.kazvam se ilia,za momenta jiveia v germania no sledia vsi4ko koeto e svurzano s bg i po to4no s kulinariata.as sum gotva4 15 godini v germania.naistina sladki6a ti e mnogo dobur,no vse pak 6te te posuvetvam ako niakoi put go pravi6 opitai pod iabulkite da porusi6 zahar,a vurhu iabulkite ako nameri6 kafiava(moje i normalna)oburkana s kanela.ako ne sigo opitvala razbira se.no i taka e super,BRAVO:

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •