Показване на 1 до 15 от 56

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Честито!

    Мила,
    Благословена си!
    Сега спокойно и всичко ще е наред.
    Желая много щастие и здраве!

    Masha

  2. #2

    Подразбиране

    Много се радвам за тебе,Честито и лека бременност ти желая,А иконата е много хубава и като я ушиеш да я покажеш,

  3. #3

    Post

    Поздравления...навлизаш в христовата възраст с Божията благословия за първа рожба...Да бъдете благословени ти и бебето в теб...приемай спокойно и нормално всички промени, които ще се случат с теб...радвай се на всички трепети, които тази бременност ще ти донесе...и...ще очакваме да споделиш радостното събитие с нас......

  4. #4

    Подразбиране

    Когато дъщеря ми съобщи радостната вест,че скоро ще ставам баба за първи път, първата ми мисъл беше да ушия икона на Богородица с младенеца,която да бди над нея и бъдещия живот, която ще вземе със себе си,когато тръгне за щастливото събитие към болницата, и която ще бъде на стената над леглото на внучето ми.

    Поздравявам те за радостната новина и за решението да ушиеш икона в тази чест. Желая ти здраве и само хубави неща да ти се случват.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    Честито!Подобно на останалите съфорумки, ти желая много лека и безпроблемна бременност и да се радваш на здраво и прекрасно бебче!Започвай смело иконата и да се похвалиш на етапи

  6. #6

    Подразбиране

    Честита радост и от мен.Желая ти много лека бременност и едно пухкаво и сладко бебе.Няма по/голяма радост и по/силна любов на света от това,да си имаш рожбичка.Започни и иконата и когато я ушиеш иди да я осветиш в някой манастир,ще ти носи много късмет!!!Бог да Ви закриля!!

  7. #7

    Подразбиране

    Миличкаааа, как ме радват такива новини! Ще имаме още едно гобленарско бебе ..
    Бебетата са най-хубавото нещо на света! Пожелавам ти безпроблемна бременност и леко раждане!
    Която и икона да избереш, щом е наречена на бебчо, ще го пази..На Солария всички икони са страшно изразителни...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •