Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 56
  1. #1

    Smile Момичета, имам страхотна новина!

    Случи ми се най-хубавото, за което една жена може да мечтае !!!
    Ще си имам бебче!
    Толкова ми е хубаво, ходя все усмихната и искам да споделя с целия свят !
    И тъй като ми се случва за първи път - искам да направя нещо специално.
    Реших, че ще ушия една икона, която да закача над бъдещото детско креватче. Харесала съм си Казанската Св. Богородица на Солария.



    Вие какво мислите? Добра ли ми е идеята? Признавам си, че тази икона си я харесах на външен вид, затова искам да се допитам до вас и за други икони или въобще за други гоблени.
    Ще съм благодарна на всеки, който ми пише. Ще се надявам да ми прикачвате и картинки, т.к. шия сравнително отскоро и малко от известните имена на гоблени са ми познати.

    Моля модераторите да преместят темата, ако преценят, че не е за тук /за което се извинявам/.
    Редактирано от korali : 24.04.2010 в 08:42.

  2. #2

    Post

    Мило момиче,това е най прекрасното нещо ,което може да се случи на една жена!Пожелавам ти всичко да мине нормално и да си имаш едно хубаво малко бебче,което със сигурност ще промени живота ти !А колкото за това ,което си намислила то е много хубаво.Иконата е прекрасна и на Солария всички са добри.За това започвай !
    Редактирано от minka kurteva : 24.04.2010 в 07:51. Причина: правописна грешка

  3. #3

    Подразбиране

    Това е мечта на всяка жена.При теб вече се е случило.Желая ти да изкараш една безпроблемна бременност и да си родиш едно хубаво и прекрасно бебче.
    За иконата щом те е грабнала от пръв поглед не се колебай и започвай веднага.Иконите на Солария са трудни,но са прекрасни.Нека Светата майка те закриля във всеки момент от живота ти!

  4. #4

    Подразбиране

    Niama po-hubavo ot tova!!! Jelaia ti leka bremennost i bezproblemno rajdane!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Честито! Щом иконата те е грабнала- не се колебай -започвай. На Солария нещата са великолепни и труднички,но това нека не те спира да осъществиш желанието си. Успех!

  6. #6

    Smile

    Честито!Лека и безпроблемна бременност! Здраво бебче на финала!

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #7

    Подразбиране

    Пожелавам ти най-леката бременност и едно прекрасно детенце. А щом вече си нарекла тази икона за бебето, не се колебай и започвай, за да можеш да я свършиш преди бебо да се появи на бял свят.

  8. #8

    Подразбиране ЧЕСТИТО

    Това е най-хубавото което може да ти се случи.Уший иконата без колебания.Лека бременност и едно красиво и здраво бебче.

  9. #9

    Подразбиране

    ЧеститоПожелавам ти да изкараш една прекрасна бременност и да родиш жива и здрава рожба..

  10. #10

    Подразбиране

    Честито, желая ти безпроблемна бременност и едно сладко бебенце! Щом тази икона те е впечатлила, започвай я без да се колебаеш!

  11. #11

    Подразбиране

    Честито, Корали! Желая ти лека бременност и едно сладко бебче.

  12. #12

    Подразбиране Честито!

    Мила,
    Благословена си!
    Сега спокойно и всичко ще е наред.
    Желая много щастие и здраве!

    Masha

  13. #13

    Подразбиране

    Много се радвам за тебе,Честито и лека бременност ти желая,А иконата е много хубава и като я ушиеш да я покажеш,

  14. #14

    Post

    Поздравления...навлизаш в христовата възраст с Божията благословия за първа рожба...Да бъдете благословени ти и бебето в теб...приемай спокойно и нормално всички промени, които ще се случат с теб...радвай се на всички трепети, които тази бременност ще ти донесе...и...ще очакваме да споделиш радостното събитие с нас......

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Когато дъщеря ми съобщи радостната вест,че скоро ще ставам баба за първи път, първата ми мисъл беше да ушия икона на Богородица с младенеца,която да бди над нея и бъдещия живот, която ще вземе със себе си,когато тръгне за щастливото събитие към болницата, и която ще бъде на стената над леглото на внучето ми.

    Поздравявам те за радостната новина и за решението да ушиеш икона в тази чест. Желая ти здраве и само хубави неща да ти се случват.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •