Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 56
  1. #31

    Подразбиране

    Миличкаааа, как ме радват такива новини! Ще имаме още едно гобленарско бебе ..
    Бебетата са най-хубавото нещо на света! Пожелавам ти безпроблемна бременност и леко раждане!
    Която и икона да избереш, щом е наречена на бебчо, ще го пази..На Солария всички икони са страшно изразителни...

  2. #32

  3. #33

    Подразбиране

    Честито и от мен.Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и здраво бебе на финала.

  4. #34

    Подразбиране

    Чудесна новина!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #35

    Подразбиране

    Прекрасна новина! Поздравления и много сили и кураж! предстои ти истинската част от живота ти!

  6. #36

    Подразбиране

    Страхотна новинаЖелая ти безпроблемна бременност и леко раждане на едно здраво ,дългоочаквано ангелче
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  7. #37

    Подразбиране

    Честито и от мен! Отваряш нова страница в живота си и няма нищо по-хубаво от това да създадеш живот!
    Бъди благословена!

  8. #38

    Подразбиране .

    Присъединявам се към всички мили пожелания.Аз самата станах майка за втори път преди 6м.Затова ти казвам да започваш с гоблена ,защото изобщо няма да усетиш как са минали тези 9м.УСПЕХ!!!

  9. #39

    Подразбиране

    Корали, честито! Сега започва една нова, приятна и пълноценна част от твоя живот. А тази иконата щом те е грабнала и си я нарекла на бебчето въобще не се колебай и я започвай!
    Лека и безпроблемна бреченност!

  10. #40

    Smile

    Благодаря на всички вас мили момичета, които сте съпричастни с моето щастие!!!
    Постовете на всички вас ме трогнаха невероятно много!
    За вас -

  11. #41

    Подразбиране поздрави

    Корали, ЧЕСТИТО И ОТ МЕН! Лека и безпроблемна бременност ти желая.

  12. #42

    Подразбиране

    Аз също се присъединявам към пожеланията на съфорумките за лека и безпроблемна бременност. Чувството да дариш живот е най-наописуемият момент, който остава за винаги в съзнанието ти, както и първия допир с дългоочакваната рожба се помни за цял живот. Успех и започвай иконата, защото няма да усетиш как ще мине времето. Късмет миличка!

  13. #43

    Подразбиране

    Честито и от мен ! Бъдете здрави и ти и бебчо ! А всичките хубави емоции и пожелания които имаш,докато шиеш ще пазят цялото ви семейство!

  14. #44

    Подразбиране

    чудесна новина.честито и от мен.гоблена е прекрасен.и ние утре ставаме на 4месеца.а за баткото бях ушила като се роди един гоблен,който представлява майката като ангел над спящото дете в нежни розово сини нюанси и сега е над леглото му.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Много се радвам за теб, това е страхотна новина

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •