Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 16
  1. #1

    Smile Новите ми начинания

    Не се сдържах да не покажа новите си започнати гоблени. Нали съм припряна - все бързам стана авария, както и очаквах. Започнах "Циганката" на Ланарте
    това е и първото етапче и не щеш ли - засечка в ключа оказа се, че един от посочените номера въобще не съществува в каталога на ДМЦ и сега съм в шах, какво да правя, на картинката не се вижда какъв точно е цвета. Моля дайте ми съвет!!!!! Номера е 3372 и го има два пъти един път се шие с един кат и после с два и е доста. Иначе промених малко панамата и цвета, но пък става добре. Панамата е много хубав цвят Zweigart, 26 каунт и става по - различно и интересно.

  2. #2

    Подразбиране

    Ето и другото ми начинание

    Това е ориганална комплектовка на Милена /копие от каталога на Ариадна/, но е доста сполучливо.

  3. #3

    Подразбиране

    Кой номер не ти отговаря?Ще сравня с моя ключ.Дано е по-различен
    svetlana770@abv.bg

    НЕ ЗАБРАВЯШ ТОВА, КОЕТО НИКОГА НЕ СИ ЗАПОМНИЛ

  4. #4

    Подразбиране

    сега гледах една сравнителна таблица при която пъпетс 3372 отговаря на дмц 3371. дали в ключа няма и пъпетс?
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  5. #5

    Подразбиране

    Невъзможно е да е пупетс, на картинката при увеличение се вижда леко кафеникаво, но в този гоблен кафяво много поне 10 тона в кафявата гама.

  6. #6

    Подразбиране

    Аз го имам избродиран и има грешка в ключа - не е 3372, а 3772.Сменила съм сама едно сиво, което много ме дразнеше в цветето със розово лилаво, но за намер не ме питай - просто имах останал конец и го смених по мой вкус.
    И двата гоблена са супер.Очаквам с нетърпение следващи етапи
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #7

    Подразбиране

    Светле, миличка благодаря много ми помогна наистина долу-горе така изглежда на картинката.Хиляди целувки и благодарности!

  8. #8

    Подразбиране

    На вече сменена панама, нов етап на "Циганката"


    Почти го преволових, остава да ушия китките

  9. #9

    Подразбиране

    Ето нов и последен етап от циганката, вече и се вижда края. За този гоблен специални благодарности на Катето - ducky и на Светла Петрова.

  10. #10

    Подразбиране

    Много малко е останало, получава се страхотно, а панамата сама ли я тонира?

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cecunka Виж мнение
    Много малко е останало, получава се страхотно, а панамата сама ли я тонира?
    Не съм я тонирала, имам я благодарение на моята мила и добра приятелка Катето - ducky, ако трябваше да я тонирам въобще нямаше да е за показване, малко съм от кръжока
    Редактирано от daniel4i : 02.03.2011 в 22:58.

  12. #12

    Подразбиране

    Да ви покажа и новото си начинание, което е посветено на моята мила приятелка Катето, без която нямаше да имам този гоблен и без която нямаше да имам стимула да го ушия.

  13. #13

    Подразбиране

    Много са хубави тези кончета,показвам ги вече в готов вариант с едно прекрасно оформление,което страшно много ми хареса-извинявам се ,че използвам чужда снимка-само исках да покажа.Гоблена е на Росица Стефанова.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Да, освен че съм го виждала в нейните творби, същото оформление видях и в магазина на ДМЦ в софия, всъщност там харесах гоблена.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много симпатичен гоблен!!! Отдавна съм го харесала, но схемата, която имам нещо май не ми се стори добра.
    Пък знаеш Даниелче, като видя Фервако съм като "бик, виждащ червено"....... Почти обожавам Фервако.........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •