Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Въпрос за Kalinkata.com

    Искам да ви попитам какво е мнението ви за схемите на гоблените от сайта Kalinkata.com

  2. #2

    Подразбиране

    Регистрирах се,поразгледах и не се впечатлих особено на този етап. Поне схемите,които видях не ми допаднаха.Трябва още да се усъвършенстват тези,които ги правят.
    Този сайт е подходящ за тези,които искат да продават ушити гоблени.Комерсиалната част е доминираща.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    една моя близка преди време започна един гоблен и го заряза-пълна каша ,

  4. #4

    Подразбиране

    Моят мъж хареса една снимка от Родопите и я изпратих. Само, че не смея да я започна, а на него много му харесва и затова ви попитах за мнение

  5. #5

    Подразбиране

    картинките на гоблените, така както би изглеждали , ако се видят с програмата с която се правят схемите са отвратителни. Меко казано.
    Зелени и морави цветове по лицата , много единични бодове и т.н.
    Схемите изобщо не са преработвани. Просто снимките , които също не са обработени предварително , са прекарани през съответната програма и резултата е една голяма обида към гобленарското интернет общество)

    Но поне са честни. Не слагат оригиналните снимки, както правят много в много други подобни сайтове, занимаващи се с "дизайнерство" на гоблени.
    В никакъв случай не започвай да шиеш по тяхна схема. От ината си или поради любов към половинката може и да го завършиш , но резултата няма да е като оригинала

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря ви много за съветите и няма да започвам да шия

  7. #7

    Подразбиране

    от калинката си харесах гоблена ,,ангели в небето,, ето какво се получи -пълна боза ,съжалявам че нямам оргиналната картина за да ги сравниш-но мисля че и това е достатъчно,сега стои в шкафа за да ми напомня да не влизам повече там

  8. #8

    Подразбиране

    brambi70, благодаря ти много, че показа резултат!

    По този начин повече от нас ще видят нагледно какво се получава!

    Защото много е болно да започнеш гоблен с огромно желание и резултатът да е плачевен!

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от brambi70 Виж мнение
    от калинката си харесах гоблена ,,ангели в небето,, ето какво се получи -пълна боза ,съжалявам че нямам оргиналната картина за да ги сравниш-но мисля че и това е достатъчно,сега стои в шкафа за да ми напомня да не влизам повече там
    точно по тази картинка е изработена схемата

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •