Показване на 1 до 11 от 11
  1. #1

    Подразбиране Искам съвет от вас момичета

    Мили момичета почти съм на финалната права на прославутата чаевница и сега започна да ме яде как да я дооформя защото както виждате има доста бяло пространство което стои някакси незапълнено.Та да си кажете мнението (повече глави по-добре мислят) Мисля да я направя с тъмен фон , някакви тапети да лепна отзад..........отворена съм за всякакви идеи
    Предварително благодаря на всички
    тук има няколко идеи с тапет с тъмен фон ако искате хвърлете едно око

  2. #2

    Подразбиране

    Варианта с тапета - нещо ми се губи фигурата.Харесва ми варианта с укроеното паспарту.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #3

    Подразбиране

    Аби,и на мен с тапета не ми допадна.Много ми е шарено до блузката.Паспартуто под формата на арка - това ми допадна.
    / maleks,не знам какво е "укроено паспарту" /

  4. #4

    Подразбиране

    Здравей и аз мисля,че тя самата си е достатъчно колоритна,че да й трябва допълнителен фон-тапет.Но всичко си зависи от твоя вкус - хареса ми също варианта с тъмния фон - също се откроява на него.Успех !

  5. #5

    Подразбиране

    Поне на мене така ми най-допада!/това е укроено паспарту/

    А с черния фон също е добро ,но ако седнеш да го шиеш сега ,не ти завиждам!Според мене е шито на черна панама!Успех и покажи какво си решила!

  6. #6

    Подразбиране

    Здрваейте! Според мен трябва да решите къде искате да я сложите. Един вид с какво ще я съчетаете и тогава да решите как да я разкрасите. Руската Мамаша си е много красива и колоритна. Нищо няма да и стане да си остане така на бял фон. Не ви съветвам да и шиете тъмен фон, защото ще прозира бялото и ще се загуби .
    Много ми харесва модела и става повече от супер!

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте момичета! Във форума съм cecka54 и от доста време съм регистрирана.Досега не съм писала,но с голяма благодарност чета съвитите и благодаря и аз за тях но в момента имам проблем и той:Купих си гоблена Изабела,но разглеждайки схемата виждам едни черти и се оказва че това е контурен бод,но аз запърви път се сблъсквам с такава схема.Момичета ще ви бъда безкрайно благодарна ако някой може да ми обясни как точно става и ушиват ли се самите знаци от схемата и отгоре се дошива този бод или не се шие така вурху другите бодове моля Ви помагайте.Благодаря предварително и дано съм писала на нужният раздел с поздрав. имейла ми е:cecka54@ABV.BG С ще очаквам някой да се отзове и да ми пише точно как става

  8. #8

    Подразбиране

    Има специална тема за видовете бодове. Първо се ушиват знаците по схемата, а накрая се прави контурният бод отгоре върху тях. Ето, разгледай темата, онагледена с видео и снимки. Контурният бод е back stitch:
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=5971

  9. #9

    Подразбиране

    margi Здравей много много благодаря за бързия отговор.Желая ти много успех и бъди все така отзивчива към по начинаещите още веднъж благодаря!

  10. #10

    Подразбиране

    Аби, не зная дали още е актуалне въпроса, но въпреки това ще се изкажа
    Както по-нагоре се казва ако има "тапет" ще се изгуби акцента върху дамата. И на мен ми допада този вариант



    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Ще ти предложа нещо нестандартно. Ти сама си прецени, Може би в твоя случай в екрю или някакъв блед тон, колкото да не стои фона бял и незавършен. Ето виж при мен как се е получило.

    http://images21.snimka.bg/004149722-big.jpg

    Сега видях, че поста ти е от миналия месец. Сигурно вече си готова. Покажи ни резултата - любопитна съм.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •