Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 105

Тема: Няма ДМС?

  1. #1

    Angry Няма ДМС?

    Моя приятелка ходила днес в центъра и искала да си купи конци ДМС-да но нямало почти никакви цветове и в двата магазина.Казали и,че няма внос...Само не е разбрала това временно ли ще е.Някой да знае нещо по въпроса

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дейзи Виж мнение
    Моя приятелка ходила днес в центъра и искала да си купи конци ДМС-да но нямало почти никакви цветове и в двата магазина.Казали и,че няма внос...Само не е разбрала това временно ли ще е.Някой да знае нещо по въпроса
    през лятото еше така със 3371

  3. #3

    Подразбиране

    Аз ходих преди две седмици в магазина на Стамлобов - казаха внос след една-две седмици. Чакаме

  4. #4

    Подразбиране

    В Пловдив също много номера липсват. Обикалям няколко магазина, за да открия цветовете които ми трябват, но вече доста са изчерпани и навсякъде казват - ЧАКАМЕ.........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  5. #5

    Подразбиране

    В Плевен все още има ако някой е на зор да пише ,може да спретна някое колетче!

  6. #6

    Подразбиране

    В събота магазина на ДМЦ на Стефан Стамболов не работеше, продавачките в другия магазин(на Пиротска) ми казаха, че нямало конци...и при тях липсваха доста цветове

  7. #7

    Подразбиране

    и във Варна е така,много цветове липсват и казват,че няма внос...

  8. #8

    Подразбиране

    И при нас е същата история,няма определени цветове,остава ни единствено да чакаме

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #9

    Подразбиране

    При нас пък има, няма криза на конци и на всичко отгоре ДМЦ и Анхор са 75 или 80 ст. Някой ако е много на зор да пише

  10. #10

    Подразбиране

    Вчера съм обиколила всички известни ми магазини във Варна и не можах да си комплектовам и на половина един гоблен с лебеди.Навсякъде ми казваха,че липсват цветове и не знаят кога ще има внос.Прибрах се много разочарована и грабнах каталога на ДМЦ.Гледах цветовете и напасвах от личните си запаси, нищо ,че са от различни марки,но все пак си направих комплекта.

  11. #11

    Подразбиране

    Наложи ми се да попълвам с Розаче, стана добре но следващият вече наистина незнамВ София вече става над два месеца все това положение, минах през От игла до конец кутиите са празни
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    И при нас е същата история,няма определени цветове,остава ни единствено да чакаме
    Ако не ви се чака да ви изпратя,но тук са доста солени от порядъка на 1,50 до 1,80 евро за чиле
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    При нас пък има, няма криза на конци и на всичко отгоре ДМЦ и Анхор са 75 или 80 ст. Някой ако е много на зор да пише
    Хе хе, гобленарки ли нямате в Добрич, че имате ДМС? Да ви дойдем на гости, а? Тъкмо ще ви помогнем да свършат и при вас
    Не съм поглеждала в е-бей как стоят нещата Да не би само в България да няма внос?

  14. #14

    Подразбиране

    Момичета, в Добрич продава ли се някъде ДМС на метър? Може да се наложи да дойда до Добрич за конци, че ми трябват 80 цвята

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    Момичета, в Добрич продава ли се някъде ДМС на метър? Може да се наложи да дойда до Добрич за конци, че ми трябват 80 цвята
    Да продават се 12 ст. е метъра в магазина, който е в етнографския комплекс "Стария Добрич", а пък ти ако имаш време като идваш само се обади и ще си спретнем една срещичка


    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Хе хе, гобленарки ли нямате в Добрич, че имате ДМС? Да ви дойдем на гости, а? Тъкмо ще ви помогнем да свършат и при вас
    Не съм поглеждала в е-бей как стоят нещата Да не би само в България да няма внос?
    Гобленарки има, ама явно конците за магазините от другите градове са дошли тук, затова всичко е обрано, елате ни на гости и ще видите.

Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •