Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 105

Тема: Няма ДМС?

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Няма някои от цветовете на DMC защото сменят начина на багрене заради еко изисквания. Ще има нов каталог.
    Еми от миналото лято няма най-различни цветове във Варна. Може ли повече от година да правят нов каталог Според мен една уважаваща се фирма би направила нещата плавно да няма такива липси и сътресения - съответно и вносителите не биха цяла година обещавали, че това или онова го няма...

  2. #2

    Подразбиране

    Информацията ми е от моя приятелка, която има магазин за гоблени и конци. И Anchor имат нов каталог. Днес го видях. Явно търпение му е майката.

  3. #3

    Подразбиране

    Където и да ида в Пловдив, все липсват някакви номера конци. Обяснението - от София ще променят цените и чакат новата партида да е с нови цени... Тъпа работа.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  4. #4

    Подразбиране

    Случайно в Пловдив някаде продават ли се конци Росаче или само от сайта на Шехерезада може да се поръчват?
    Зад облаците небето винаги е синьо!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepincetyyy Виж мнение
    Случайно в Пловдив някаде продават ли се конци Росаче или само от сайта на Шехерезада може да се поръчват?
    За няколко съфорумки купувах от тези конци. Оказаха се доста сполучливи. Ако там при вас няма, свиркай. Казвай, каквото ти трябва. Ще ти ги изпратя по пощата.

  6. #6

    Подразбиране

    Нов каталог? След като се изръсих за стар, много ме е яд!

  7. #7

    Подразбиране

    И аз имам стария каталог
    Ако трябва пак да си купувам...

  8. #8

    Подразбиране

    Представям ви нов вид туризъм - ЗА КОНЦИ ДМЦ, днес това накара margo67 да дойде до Добрич и разбира се - комплектова си гоблена без нито един липсващ /от 80 цвята/ конец Така, че - идвайте, тук има всичко


    Марго, много се радвам, че се запознахме, беше много хубав ден!
    Редактирано от daniel4i : 05.05.2010 в 19:15.

  9. #9

    Подразбиране

    Хиляди благодарности на daniel4i ,за чудесния ден. Набавих си всичките конци за гоблена и си прекарах чудесно! Много се радвам, че се запознахме

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    Представям ви нов вид туризъм - ЗА КОНЦИ ДМЦ, днес това накара margo67 да дойде до Добрич и разбира се - комплектова си гоблена без нито един липсващ /от 80 цвята/ конец Така, че - идвайте, тук има всичко


    Марго, много се радвам, че се запознахме, беше много хубав ден!
    Я , да дойдете до Варна -да видите колко е хубаво и при нас ...

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Я , да дойдете до Варна -да видите колко е хубаво и при нас ...
    Ама ние наистина ще дойдем, ама има ли ДМц по 0,75 ст.??? Варна е прекрасен град и гобленарките от там със сигурност са много готини, ама ние сме нахални и ще дойдем скороооо!

  12. #12

    Подразбиране

    егати кризата и нас удари. който иска да му пращам по 80 стотинки са

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, информацията ми е ,че от октомври няма внос. Фабриката е намалила производството заради лошата година на памука. Остава да чакаме и да се надяваме,че нещата ще се стабилизират.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Момичета, информацията ми е ,че от октомври няма внос. Фабриката е намалила производството заради лошата година на памука. Остава да чакаме и да се надяваме,че нещата ще се стабилизират.
    Душкова, грещна ти е информацията. Дали знаеш, че у нас щом се с крие нещо за по-дълго време, значи, че ще му скача цената. След месец-два ще сме готови да даваме и по 1.20 до 1.50 лв. За ДМЦ.
    Редактирано от ВанчетоМОД : 09.05.2010 в 14:55.

  15. #15

    Подразбиране

    А имате ли информация как са цените в чужбина?

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •