Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 105

Тема: Няма ДМС?

  1. #16

    Подразбиране

    Момичета защо не пробвате с китайското ДМС ,ако го имате? По цвят не се различава от другото.Не се къса ,не пуска и има плътност.Ако не се лъжа наша съфорумка го беше тествала и на слънце и не беше мръднало.
    Доколкото съм чула ,собственичката и официална вносителка /магазина на Стамболов/ има някакви финансови проблеми и за това е така.Още от миналата година.Не Ви ли прави впечатление ,че няма и панами? Винаги отговарят , че чакат ,но за по-сигурно да се обаждаме по телефона.

  2. #17

    Подразбиране

    Няма някои от цветовете на DMC защото сменят начина на багрене заради еко изисквания. Ще има нов каталог.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Няма някои от цветовете на DMC защото сменят начина на багрене заради еко изисквания. Ще има нов каталог.
    Еми от миналото лято няма най-различни цветове във Варна. Може ли повече от година да правят нов каталог Според мен една уважаваща се фирма би направила нещата плавно да няма такива липси и сътресения - съответно и вносителите не биха цяла година обещавали, че това или онова го няма...

  4. #19

    Подразбиране

    Информацията ми е от моя приятелка, която има магазин за гоблени и конци. И Anchor имат нов каталог. Днес го видях. Явно търпение му е майката.

  5. #20

    Подразбиране

    Където и да ида в Пловдив, все липсват някакви номера конци. Обяснението - от София ще променят цените и чакат новата партида да е с нови цени... Тъпа работа.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  6. #21

    Подразбиране

    Случайно в Пловдив някаде продават ли се конци Росаче или само от сайта на Шехерезада може да се поръчват?
    Зад облаците небето винаги е синьо!!!

  7. #22

    Подразбиране

    Нов каталог? След като се изръсих за стар, много ме е яд!

  8. #23

    Подразбиране

    И аз имам стария каталог
    Ако трябва пак да си купувам...

  9. #24

    Подразбиране

    Представям ви нов вид туризъм - ЗА КОНЦИ ДМЦ, днес това накара margo67 да дойде до Добрич и разбира се - комплектова си гоблена без нито един липсващ /от 80 цвята/ конец Така, че - идвайте, тук има всичко


    Марго, много се радвам, че се запознахме, беше много хубав ден!
    Редактирано от daniel4i : 05.05.2010 в 19:15.

  10. #25

    Подразбиране

    Хиляди благодарности на daniel4i ,за чудесния ден. Набавих си всичките конци за гоблена и си прекарах чудесно! Много се радвам, че се запознахме

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    Представям ви нов вид туризъм - ЗА КОНЦИ ДМЦ, днес това накара margo67 да дойде до Добрич и разбира се - комплектова си гоблена без нито един липсващ /от 80 цвята/ конец Така, че - идвайте, тук има всичко


    Марго, много се радвам, че се запознахме, беше много хубав ден!
    Я , да дойдете до Варна -да видите колко е хубаво и при нас ...

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Я , да дойдете до Варна -да видите колко е хубаво и при нас ...
    Ама ние наистина ще дойдем, ама има ли ДМц по 0,75 ст.??? Варна е прекрасен град и гобленарките от там със сигурност са много готини, ама ние сме нахални и ще дойдем скороооо!

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    Ама ние наистина ще дойдем, ама има ли ДМц по 0,75 ст.??? Варна е прекрасен град и гобленарките от там със сигурност са много готини, ама ние сме нахални и ще дойдем скороооо!

    По-скоро от 9 май / неделя - 15.00 часа няма.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #29

    Подразбиране

    Ния елате вие, ама в събота за да видите и нашия град

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    При нас пък има, няма криза на конци и на всичко отгоре ДМЦ и Анхор са 75 или 80 ст. Някой ако е много на зор да пише
    Ами при вас са без пари /образно казано/.Тук в София станаха по 90, 95 ст и 1 лв, да не говориме, че няма всички цветове. А може би и кризата да повлия и хората се насочиха към по-евтините конци.

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •