Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 105

Тема: Няма ДМС?

  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepincetyyy Виж мнение
    Случайно в Пловдив някаде продават ли се конци Росаче или само от сайта на Шехерезада може да се поръчват?
    За няколко съфорумки купувах от тези конци. Оказаха се доста сполучливи. Ако там при вас няма, свиркай. Казвай, каквото ти трябва. Ще ти ги изпратя по пощата.

  2. #32

    Подразбиране

    егати кризата и нас удари. който иска да му пращам по 80 стотинки са

  3. #33

    Подразбиране

    Момичета, информацията ми е ,че от октомври няма внос. Фабриката е намалила производството заради лошата година на памука. Остава да чакаме и да се надяваме,че нещата ще се стабилизират.

  4. #34

    Подразбиране

    Ама , ние сме "егати баровците" !! Може би от две години купуваме ДМЦ на 1лв!

  5. #35

    Подразбиране

    Ужас, какво е това нещо! Няма конци, няма панами, не всички схеми са "редовни", ами то само да си събереш комплект излиза цяло приключение, пък да не говорим после за ушиването и рамкирането! Защо и това хубаво и приятно занимание в Бг трябва да се опорочи с липсата!

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Момичета, информацията ми е ,че от октомври няма внос. Фабриката е намалила производството заради лошата година на памука. Остава да чакаме и да се надяваме,че нещата ще се стабилизират.
    Душкова, грещна ти е информацията. Дали знаеш, че у нас щом се с крие нещо за по-дълго време, значи, че ще му скача цената. След месец-два ще сме готови да даваме и по 1.20 до 1.50 лв. За ДМЦ.
    Редактирано от ВанчетоМОД : 09.05.2010 в 14:55.

  7. #37

    Подразбиране

    А имате ли информация как са цените в чужбина?

  8. #38

    Подразбиране

    Нямам инфо за цените в чужбина. Приятелка в Кипър каза,че там 1 бр- струвал 0. 80 евро.

  9. #39

    Подразбиране

    М да, ДМЦ наистина изчезват бързо от магазините Май производителите искат да увеличат употребата на китайския аналог
    Обаче липсата на ДМЦ конци може да има и добро въздействие. Аз например, ако имах време да шия, щях да бръкна в дълбоките си запаси от комплекти и започнати гоблени и гобленчета

  10. #40

    Подразбиране

    Кризата с конците DMC продължава, но можете чудесно да си заместите липсващите цветове с конци Анхор. Аз напоследък ших с тях и съм много доволна, даже тъмните цветове са някак си по-плътни и покриват много добре панамата. Както съпруга ми казва: DMC е "Мерцедес", а Анхор е "BMW" на конците
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  11. #41

    Подразбиране

    Аз вече от 10-ина години работя с Анхор и съм доволна.Имат по-богата цветова гама от ДМЦ,пък и цената им е почти като Дмц-то,че и малко по-ефтини,а качеството -немско.Подкрепям Славето,по-точно съпруга и..

  12. #42

    Подразбиране

    Slav,тихооооо!Току виж и Анхор изчезнат от пазара
    rusinova@mail.bg

  13. #43

    Подразбиране DMC или Аnchor

    Кой е на мнение че Анхор има по- богата гама от ДМС?!
    Е не съм съгласна!!!!!!!!
    Има цветове в ДМС които изобщо не се намират в Анхора а в момента се прави в Унгария и затова е по- евтин!А също така моето мнение че е по- тънък конец от ДМС-то.Но и двете марки са добри!

  14. #44

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Лошото е че аз имам започнат гоблен и не ми стига за облаците един цвят на ДМЦ и немога да го довърша,а и немога да го заменя вече

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •