Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 105

Тема: Няма ДМС?

  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от matcata Виж мнение
    Лошото е че аз имам започнат гоблен и не ми стига за облаците един цвят на ДМЦ и немога да го довърша,а и немога да го заменя вече
    matcata, кой цвят ти трябва и колко ще ти го купя и пратя, ако нямаш друга алтернатива, в Добрич все още има всички цветове

  2. #47

    Подразбиране

    ДМЦ 827 .Ще ти пиша на лични макар,че са ми обещали и от друго място но конци никога не са излишни

  3. #48

    Подразбиране

    Момичета ,днес бях в магазина на Шехерезада и установих ,че липсват цветове и от китайското.Там беше и собственика и най-невинно обясни ,че от първи ,но може би и след една седмица ще се вдигне цената с 0,5 ст. Много ме ядоса с държанието си .Сега там ДМС са по 0,90 ст. В магазина "От игла до конец" при колоните са по 0,85 и има доста цветове.

  4. #49

    Подразбиране

    В Разград са си по левче от край време. Порових из е-бей и там е криза в сравнение с преди. Обаче разиграх покупка в английски сайт като поръчах цветове, които търся и ги нямаше и в София - и изненада .... има си всички цветове. Обаче цена - един път - 0.65 лири на чиле без доставката.

  5. #50

    Подразбиране

    Последно в Разград,в магазинчето на центъра бяха по 0.80 ст бройката

  6. #51

    Подразбиране

    Странно в От игла до конец ми предложиха Анхор за кафявите коне пред две три седмици, за следващият също ходих и нищо не намерих от ДМЦ възможно ли е да са извадили малко запаси
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Пухче Виж мнение
    Последно в Разград,в магазинчето на центъра бяха по 0.80 ст бройката
    Два магазина са в центъра. На щанда в магазина за трикотаж винаги са си били 1 лв. , а Анхора - 0.85 ст. Днес си купих ДМС 3866 пак за левче. А в другият магазин, който е във входа на един блок - почти никога нямат каквото търся, затова и там цените не ги знам.

  8. #53

    Подразбиране

    Здравейте момичета, и аз имам нужда от помощ - търся едно чиле от дмц-640 (за гоблена ми е нужно два броя, а аз имам само едно) Преди си снабдявах конците от Бургас, но от Нова Година съм в Правец и нито тук, нито в Ботевград намирам. Трябва да се ходи в София, а възможност нямам. Помагайте моля, пишете и на лични, както ви е удобно.

  9. #54

    Подразбиране

    СЕГА ГОВОРИХ С ТЯХ - НЯМАТ ДОСТА НОМЕРА, КОИТО МИ ТРЯБВАТ. ГОСПОЖАТА МИ ОБЯСНИ, ЧЕ ЧАКАТ ВНОС.
    А от ДМЦ-Франция ми отговориха, че проблема е при тях и до дни ще има доставка за БГ. Да чакаме....и ще видим!

  10. #55

    Подразбиране

    ХИЛЯДИ ИЗВИНЕНИЯ МОМИЧЕТА
    Магазинът в който има всички номера на DMC е по реда на магазин От игла до конец и над него пише ШИВАШКИ МАТЕРИАЛИ точно с/у колоните, сега от там идвам защото снощи като ми казаха, че имат, по закона на Мърфи списъка не беше в мен
    За пръв път се надявам малко хора да са ми прочели поста, много съжалявам ако съм разходила някой напразно
    Редактирано от desimitkov : 12.05.2010 в 18:58.
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  11. #56

    Подразбиране

    Някои знае ли дали и в Пловдив вече има ДМЦ?
    Зад облаците небето винаги е синьо!!!

  12. #57

    Подразбиране

    Какво значи вече да има ДМЦ??? Във всички магазини винаги си е имало конци. Липсват различни номера в различните магазини. Като не го намериш на едното място, ще идеш в друго Пловдив все пак е една шушка град.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  13. #58

    Подразбиране

    Момичета наистина няма внос от Франция.Обещаха тази седмица,сиреч от понеделник да има,но недават гаранция.От франция са казали че до 4-5 дни ще има.Е мина седмица и още няма.Ще чакаме


  14. #59

    Подразбиране

    А на мен ми казаха в един магазин ,че предстояли големи съкращения в заводите ,а другата причина била,че за направата на определен цвят трябвало да има определено поръчано количество,А дали е вярно и е така ,но факт е че липсват много цветове

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Всички цветове има в магазина на пътеките в Младост 1 и в този онлайн-магазин.

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •