Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 105

Тема: Няма ДМС?

  1. #61

    Подразбиране

    В Люлин вече са налични на цена 1 лв

  2. #62

    Подразбиране

    Дейзи ,в Люлин се снабдяват с конци от Стефан Стамболов. Ако липсва някой номер в центъра го няма и тук.Поне в това магазинче на Руския пазар.Има ли друг магазин да продават конци на ДМС в Люлин?

  3. #63

    Подразбиране

    аз поне незнам такъв-освен този на руския пазар

  4. #64

    Подразбиране

    Хора от София, моля дайте актуална информация!!! Има ли вече от липсващите номера на DMC? По-специално ме интересува магазина на Стефан Стамболов, защото при нас се зареждат от там.
    А, и дали има промяна в цените.

  5. #65

    Подразбиране

    Днес пак купувах но от магазина в Люлин-нямаше всички номера,щяло да има пак зареждане другата седмица-цена 1 лев
    От центъра не съм купувала скоро

  6. #66

    Подразбиране

    Аз купувам от един магазин в квартал Стрелбище, на булевард България. Много съм доволна и винаги имат каквото търсят.Ако някой е близо, може да го посети.
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  7. #67

    Подразбиране

    Ако при официалния вносител, на Стамболов, няма, чудя се от къде зареждат другите. Дали са оригинални? Защото има и много гръцко DMC.

  8. #68

    Подразбиране

    и какво като е гръцко, сингапурско или еди кво си? това не го прави менте, щото ДМЦ имат в доста държави фабрики

  9. #69

    Подразбиране

    Ние си имаме всички номера DMC, на Стамболов казаха за тази сряда, че чакат, но дали ще има - не знам. Французите качиха цените на едро за ДМЦ конците, дано другите магазини да задържат цените, както досега.
    Странно е в тази криза да има търсене, а да няма конци - но производителя диктува ситуацията, ние да си гледаме гоблените...

  10. #70

    Подразбиране

    Не е странно, магазините нямат пари, с които да зареждат стока.

  11. #71

    Подразбиране

    Поскъпването на ДМС не е толкова голямо!
    Само 2 ст за 1 чиле
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от AZDEAZ Виж мнение
    Не е странно, магазините нямат пари, с които да зареждат стока.
    Не съм съгласна с това.Просто няма внос от Франция в момента.Има само някои цветове останали на слкад.Аз също продавам ДМЦ и съм наясно със ситуацията на пазара в момента.Просто няма начин да си тъговец,да ти търсят дадена стока ,да я има и ти да не е зареждаш.Това никакси неможе да стане


  13. #73

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от i.p.stamenova Виж мнение
    Има внос на ДМС!!!!!!!!!!! И то от ФРАНЦИЯ!
    Ф-ма АДИ зарежда на всеки две седмици конци!
    А наистина оборота е нисък и трудно се зарежда ако
    вземеш впредвид високите наеми.

    В сайта на тази Ф-ма АДИ не видях никъде да предлагат конци ДМЦ
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  14. #74

  15. #75

    Smile Здравейте

    Реклама:
    Здравейте момичета. Днес ходих за конци ДМЦ, пазарувам от магазин за шивашки материали на Пиротска срещу спирката на трамвая на колоните, до него има магазин за пердета/ той е на №29/. Много съм зле с обясненията, просто ужас. ДМЦ за 85 ст. и Анхор за 80 ст. Имаше конци, попитах продавачката дали има проблем с доставките на ДМЦ, тя лаконично ми отговори..."ние нямаме..." Бързах и за това не се отбих да проуча в другите три магазина наблизо, сигурно се сещате за От игла до конец и още един....
    Е това е дано все пак бях ясна

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •