Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 105

Тема: Няма ДМС?

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от taxi Виж мнение
    Вчера бях във фирма АДИ и имаше всички номера.
    Тя е официален дистрибутор на ДМС - ФРАНЦИЯ
    Официален вносител на DMC е и фирмата на Стефан Стамболов.

  2. #2

    Post

    Аз също пазарувам ДМС от фирма АДИ в ж.к. Стрелбище защото ми е наблизо...последният път преди около месец цената беше 85 ст...те винаги разполагат с пълния набор конци...сега си задавам въпроса, как в магазинът на ул. Стамболов често се случва да липсват номера, а фирма АДИ разполага винаги с всичко...и като чета мненията ви започвам да се съмнявам, че това ДМС е оригинално въпреки, че фирмата обявява себе си за "официален дистрибутор на френската фирма "DMC"...но откъде и как явно само тя си знае... ...

  3. #3

    Подразбиране

    И фирма АДИ са официални вносители. Не се съмнявай в качеството на конците им.

  4. #4

    Exclamation официални магазини за ДМЦ продукти в БГ

    Ето тук можете да видите всички официални магазини, в които се продават ДМЦ продукти:


    http://www.dmc.com/majic/pageServer/...57&cville=2194


    Товба е за София, от същата страница могат да се проверят и другите градове в БГ. Най-добре е да си знаем от самите ДМЦ, нали?
    mariaa

  5. #5

    Подразбиране

    Хора, споделете около вас на колко продават DMC-то, че май магазините се възползваха от няколко месечното нямане и го вдигнаха доста!!!

  6. #6

    Подразбиране

    Аз ги взимам на 85 ст. от магазина в ж.к. Стрелбище, но на други места в София съм ги срещала и по 95 ст. Продавачката се обясни, че й бил много висок наемът...не знам каква е работата...
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  7. #7

    Подразбиране

    В някои магазини са и по 1лв. Всички се снабдяват от официалните вносители, след това си начисляват съответната надценка...Колкото епо-малък мъгазина и отдалечен от центъра, толкова по-голяма му е надценката

  8. #8

    Подразбиране

    Възползваха се и още как, във Варна вече конците дмц са на цена 1.20 лв, но все още има липсващи цветове.

  9. #9

    Подразбиране

    Вчера купих от Пловдив на 0,95. За сега няма промяна в цената.
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  10. #10

    Подразбиране

    Аз се обаждах по телефона преди 3 дни в магазина на Ст.Стамболов и попитах за цената-0,80 ст.струва чилето.

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета цените са увеличени защото вносителят ги увеличи сега.Логично е щом ги купуваш по скъпо да ги продаваш и по скъпо за съжаление. Нямаше край тяхното увеличение на вносителите.За съжаление те диктуват пазара -ако искаш

  12. #12

    Подразбиране

    Но не е редно във Варна да е толкова скъпо,а в съседни по-малки градове да не е

  13. #13

    Подразбиране

    При нас е 1.00лв.чилето

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  14. #14

    Подразбиране

    конците дмц в българия са менте, взех от тух един и същи номер 436 а се оказаха с различни нюанси и то доста големи разлики! а съм ги купувала от едно и също място!

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от olera2 Виж мнение
    конците дмц в българия са менте, взех от тух един и същи номер 436 а се оказаха с различни нюанси и то доста големи разлики! а съм ги купувала от едно и също място!
    Това се случва не само в тук. При всяка нова партида може да има леко отклонение от цвета - зависи от производителя . На мен ми се е случвало в Гърция....

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •