Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 105

Тема: Няма ДМС?

  1. #76

    Подразбиране

    Днес бях в магазина на DMC на ул. "Ст.Стамболов" в София и пак нямаше всички номера на конците DMC. В магазина по нататък също нямаше. Продавачката обаче обясни, че утре чакат доставка. За пръв път ми се случва лично на мен. Явно гобленарките се увеличаваме и конците взеха да свършват

  2. #77

  3. #78

    Подразбиране

    В магазина срещу колоните на Пиротска, имаше вчера всички номера. Не знам от къде са снабдили, но нямаха липсващи номера.

  4. #79

    Подразбиране

    Има вече внос на ДМС и то от Франция.
    [email]temidari@abv.bg

  5. #80

    Подразбиране

    В петък е дошъл вноса на DMC конци и панами на Ст.Стамболов - вдявайте иглите и почвайте!
    Магазините , които се зареждат от тях, би трябвало до вторник да са пълни с конци.... Поздрави на всички работливки !

  6. #81

    Подразбиране ДМС оригинални

    Вчера бях във фирма АДИ и имаше всички номера.
    Тя е официален дистрибутор на ДМС - ФРАНЦИЯ

  7. #82

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от taxi Виж мнение
    Вчера бях във фирма АДИ и имаше всички номера.
    Тя е официален дистрибутор на ДМС - ФРАНЦИЯ
    Официален вносител на DMC е и фирмата на Стефан Стамболов.

  8. #83

    Post

    Аз също пазарувам ДМС от фирма АДИ в ж.к. Стрелбище защото ми е наблизо...последният път преди около месец цената беше 85 ст...те винаги разполагат с пълния набор конци...сега си задавам въпроса, как в магазинът на ул. Стамболов често се случва да липсват номера, а фирма АДИ разполага винаги с всичко...и като чета мненията ви започвам да се съмнявам, че това ДМС е оригинално въпреки, че фирмата обявява себе си за "официален дистрибутор на френската фирма "DMC"...но откъде и как явно само тя си знае... ...

  9. #84

    Подразбиране

    И фирма АДИ са официални вносители. Не се съмнявай в качеството на конците им.

  10. #85

    Exclamation официални магазини за ДМЦ продукти в БГ

    Ето тук можете да видите всички официални магазини, в които се продават ДМЦ продукти:


    http://www.dmc.com/majic/pageServer/...57&cville=2194


    Товба е за София, от същата страница могат да се проверят и другите градове в БГ. Най-добре е да си знаем от самите ДМЦ, нали?
    mariaa

  11. #86

    Подразбиране

    Хора, споделете около вас на колко продават DMC-то, че май магазините се възползваха от няколко месечното нямане и го вдигнаха доста!!!

  12. #87

    Подразбиране

    Аз ги взимам на 85 ст. от магазина в ж.к. Стрелбище, но на други места в София съм ги срещала и по 95 ст. Продавачката се обясни, че й бил много висок наемът...не знам каква е работата...
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  13. #88

    Подразбиране

    В някои магазини са и по 1лв. Всички се снабдяват от официалните вносители, след това си начисляват съответната надценка...Колкото епо-малък мъгазина и отдалечен от центъра, толкова по-голяма му е надценката

  14. #89

    Подразбиране

    Възползваха се и още как, във Варна вече конците дмц са на цена 1.20 лв, но все още има липсващи цветове.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Вчера купих от Пловдив на 0,95. За сега няма промяна в цената.
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •